Sylvester Stallone, hvězda našeho DVD: Je i šéfredaktorem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Sylvester Stallone, hvězda našeho DVD: Je i šéfredaktorem!

Sylvester Stallone (vpravo) se filmy o Rambovi nesmazatelně zapsal nejen do světové historie akčních snímků, ale i mezi hereckou elitu.
Sylvester Stallone (vpravo) se filmy o Rambovi nesmazatelně zapsal nejen do světové historie akčních snímků, ale i mezi hereckou elitu.

PRAHA – Už dnes si můžete společně s deníkem Aha! koupit v naší exkluzivní DVD edici zatím poslední z trilogie filmů o Rambovi! Ve snímku Rambo 3 se opět setkáte se svalovcem Sylvesterem Stallonem (61), který si, světe div se, vydělává i jako šéfredaktor!


Sly, jak se mu říká, je totiž šéfredaktorem stejnojmenného časopisu.

Stallone totiž tuto funkci zastává v magazínu o kulturistice, který se příhodně jmenuje »Sly«! Větší narcismus si snad už ani nelze představit. Stallone se však rozhodl konkurovat množství časopisů podobného zaměření po svém. Do prvního čísla, které vyšlo před dvěma lety, totiž zařadil velký rozhovor s pornoherečkou Jennou Jameson a představil dokonce svou řadu nutričních přípravků. Kliknutím zvětšeteKromě toho si v posledních číslech neodpustil několik zmínek o právě natáčeném filmu Rambo 4. Stallone tak časopis mnohem více než pro profesionální účely využívá pro prezentaci své osoby! Těžko mu to však zazlívat, vždyť kdo z nás by pohrdl dělat šéfredaktora časopisu, který se navíc jmenuje po nás. A přestože magazín Sly si v České republice nekoupíte, my vám už dnes přinášíme v exkluzivní DVD edici deníku Aha! legendární akční snímek Rambo 3 se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli.

Rambo 3

Kliknutím zvětšeteZatím poslední díl filmové trilogie Rambo začíná v buddhistickém klášteře, kde hledá klid pro svou duši veterán z vietnamské války John Rambo (Sylvester Stallone). Vše se ale změní v okamžiku, kdy zjistí, že jeho velitel z Vietnamu, plukovník Trautman, je zajat v Afghánistánu. Rambo neváhá ani chvilku a ihned se vydává do Sověty okupovaného Afghánistánu, aby svému bývalému veliteli pomohl. A je jasné, že bez krve se to rozhodně neobejde! Legendární akční trhák Rambo 3 si můžete poprvé vychutnat s kvalitnějším obrazem a novým 7kanálovým zvukem DTS!


Autor: Vojtěch Kristen
Foto: Profimedia.cz

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.