Skromná Adéla Gondíková: Kolegové by se od herečky mohli učit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. ledna 2023

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Skromná Adéla Gondíková: Kolegové by se od herečky mohli učit

Adéla Gondíková
Adéla Gondíková (herminapress.cz)

Některé celebrity se velmi často chlubí svým dopravním prostředkem a tím, že nikdy nejely městskou hromadnou dopravou. Adéla Gondíková (44) mezi ně rozhodně nepatří a nebojí se využívat metro a vlak.

O známé herečce a moderátorce je známo, že nemá žádné hvězdné manýry a proto se nebála využít služeb pražské hromadné dopravy, jet naprosto plným metrem a vlakem. Neměla problém, že si nemá v metru, kde sednout a bude tak muset celou dobu stát.

Dalo by se předpokládat, že pokud někdo z českých celebrit využije městskou hromadnou dopravu, zvolí tu nejpohodlnější a zároveň nejdražší službu, první třídu s exkluzivním servisem, ale Gondíková ani při cestě vlakem neměla problém a i v tomto případě se spokojila s obyčejnou místenkou. Je zřejmé, že Gondíková zůstala i přes úspěch v show Tvoje tvář má známý hlas nohama na zemi, někteří její kolegové by se od herečky mohli učit.

 Adéla Gondíková jako Kylie Minogue v show Tvoje tvář má známý hlas.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.