Josef Somr: Radostné setkání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 5. října 2023

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Josef Somr: Radostné setkání!

Somr viděl herecké kolegy velmi rád.
Somr viděl herecké kolegy velmi rád. (Foto: ara)

Herec Josef Somr (83) zavítal na křest knihy o Daně Medřické a setkal se s kolegy, se kterými se už roky neviděl. I když si uvědomil, že v této sestavě se už asi nikdy nesejdou, byl šťastný, že herce potkal. Úžasný zážitek.

„Přišel jsem, protože jsem byl pozvaný a protože vzpomínky na paní Medřickou patří mezi ty nejkrásnější,“ svěřil se Sedmičce Somr s tím, že Preissovi, Kostku s jeho ženou Carmen, Švormovou, Balzerovou nebo Munzara viděl velmi rád a i když je smutné, že v této sestavě se už asi nikdy nesejdou, byl to pro něj asi nejlepší zážitek z celého roku.

„Moc často se nescházíme. Je to pro mě zážitek- jeden z největších. Až je mi líto, že musím odejít a že někteří kvůli věku nevydržíme už ani stát a ani sedět. Že už si musíme jen lehnout… Většinu z nich jsem neviděl dlouho – opravdu roky. Moc mě to potěšilo,“ dodal herec.

Na video s hercem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.