Pavel Trávníček se raduje: Nový kšeft v Německu?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Pavel Trávníček se raduje: Nový kšeft v Německu?!

Pavel Trávníček má roli v německém seriálu.
Pavel Trávníček má roli v německém seriálu. (Foto pro Aha! – Pavel Dytrt, ara)

Po Třech oříšcích pro Popelku dostal Pavel Trávníček (66) v Německu další super kšeft! V Mnichově právě natáčí nový seriál o místním návrháři, do kterého dokonce pronajal svůj automobil značky Rolls-Royce.

„Tohle byla nabídka,která se neodmítá! Seriál je o slavném návrháři Rudolphu Moshamerovi a já v něm hraju jeho řidiče," prozradil herec na 1. Mezinárodním festivalu filmových pohádek v saském městě Annaberg-Buchholz. Vtipné na tom je, že oni sháněli někoho, kdo by jim pronajal Rolls-Royce. A to jsem byl právě já. Takže před kamerou řídím svého miláčku," smál se. Radost z natáčení Pavlovi trochu kazí dálka, kterou musí dojíždět.

„Natáčíme v Mnichově, a to je štreka. Kvůli nočnímu natáčení, které trvalo až do rána, jsem nestihl zahájení výstavy kostýmů ze slavných českých pohádek, která tady na festivalu probíhá,“ omlouval se znovu Pavel, za kterého na výstavě zaskočila manželka Monika (31) s půlročním synem Maxmiliánem. Expozici kostýmů si Pavel prohlédl až o den později. ,,Když vidím to své oblečení z Popelky, tak mi přijde nějaké malé. Že bych od té doby přibral," vtipkoval v obklopení fanoušků a fanynek všech generací, se kterými se ochotně fotil a rozdával jim podpisy.

Na video s Trávníčkem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.