Moderátor Vlasta Korec: Kvůli čemu měl ve škole výhody? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Moderátor Vlasta Korec: Kvůli čemu měl ve škole výhody?

Vlasta Korec v pořadu Tv Barrandov Česká tajenka.
Vlasta Korec v pořadu Tv Barrandov Česká tajenka. (Foto pro Blesk - TV Barrandov)

Sympaťák Vlasta Korec, který nahradil Aleše Cibulku v pořadu Česká tajenka, musí neustále řešit starosti kolem školy. Jeho dcera Magdalénka jde letos už do třetí třídy a příští rok bude školákem i jeho syn Vlastík. Jaký byl student on sám?

Vlasta Korec vypadá, že by neublížil mouše a taky na to, že ve škole patřil spíše mezi tiché šprty. Opak je ale pravdou. Ve třídě ho prý bylo vždy plno a patřil mezi třídní zlobidla. Jedna skutečnost ho ale prý vždy zachránila před větším trestem!

,,Musím se přiznat, že ve škole jsem patřil k těm, kteří trochu zlobili. Házení mokrou houbou na tabuli po spolužácích, občasné šarvátky, nadzvedávání sukní holkám, to byl náš denní chléb. Měl jsem ale proti spolužákům výhodu. Recitoval jsem (což mě pak nasměrovalo k zaměstnání).

A tak vždy, když jsme byli přistiženi při činu, jsem měl velkou výhodu, že k dané skutečnosti se tak trochu přihlíželo. Měl jsem kliku. Průšvih byly poznámky. Nejhorší byla rovnou dvojice poznámek: ,,Natrhl spolužákovi ucho.“ A ta druhá po dvou minutách: ,,Po napsání poznámky mu to bylo k smíchu“, svěřil se, se školními zážitky Korec Blesku.

Na video s moderátorem se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.