Jašków na sále jako doma: Umělá krev klouže víc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Jašków na sále jako doma: Umělá krev klouže víc!

Robert Jašków
Robert Jašków (Foto TV Nova)

Hvězdu z něj udělaly televizní seriály, kde hraje arogantní chlápky, grázly, feťáky (Ordinace v růžové zahradě), narkomany (Ulice) nebo drsné policajty s bouchačkou (Expozitura, Atentát). Podobné role má herec Robert Jašków i v divadle.  

 „Už je to tak, mně to ale nevadí. Za doktora v Mordpartě jsem ale rád. Zase něco jiného,” říká Jašków s tím, že jako pacifistovi mu dělají trochu problém role policistů. „Je to zvláštní pocit mít takovou věc v pazouře. Já jsem pacifista, nechci mít doma bambitku, ale když jsme natáčeli Atentát, byli jsme na střelnici, kde jsme si zkusili střílet z té odstřelovačské čezety, protože tam hraju odstřelovače. Mohli jsme si tam vyzkoušet všechny možné zbraně. Kulomety, samopaly, granátomety i brokovnice.

Ale fanda do zbraní ze mě stejně nebude,” míní rozhodně herec, kterému role doktora v Mordpartě dělá dobře I v tom, že nemusí makat na své fyzické kondici.  „Běhání je strašný na klouby a mě veškerý tyhle činnosti strašně, ale strašně nebaví. Když mám uplavat deset bazénů, tak chcípám, protože je to nuda,” tvrdí herec.

VIDEO: Dramatická operace Zlaty Adamovské v Ordinaci! Přijde o prs?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.