Zemětřesení v Ordinaci: Krutý konec další hvězdy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zemětřesení v Ordinaci: Krutý konec další hvězdy!

Smrt a předávkování kokainem! Dvě zcela rozdílné tragédie, ale stejný konec. Prvně v Ordinaci v růžové zahradě dostala stopku Valérie Zawadská (58) a teď i Robert Jašków (47). Nova se v jednom týdnu zbavila hned dvou hvězd.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 03. 2017 00:07

Já to vážně neznám, nekoukám na kraviny, ale myslím, že usedat před TV jen aby někomu z té slátaniny něco neuteklo je pro lidi seriálový taky děsivá závislost.
A proč by nemohl být MUDr. na drogách?Má k nim nejblíž a doktoři drží pospolu.Kdo by asi šel a žaloval, dokud by se nestal průšvih.Omyl je myslet, že v dnešních nemocnicích je to možnější, než za minulé éry.Opak je pravdou.

rezacek
10. 03. 2017 23:19

Zfetovaného lékaře jsem zažil (neoperoval). Ale že by někdo vyjmul zbytečně zdravé žebro a předstíral nádor, to prostě nejde. Uvědomuje si autor, že u operace jsou 2-3 operatéři, 1-2 anesteziologové, 1 instrumentářka přímo u stolu, další nejméně 1-2 asistentky pro anesteziologa, zřízenec (holka pro všechno) - a před očima všech že by udělal takovou lumpárnu - no to by musel být opravdu zfetovaný.

ivoadler
10. 03. 2017 11:15

S těmi drogami to tvůrci fakt přepískli. Ale co, třebas je to v dnešních nemocnicích možné. Jak je v dnešních seriálech běžné, furt se tam řeší nějaké vztahy. Nojo, první řada Nemocnice na kraji města to není.

6010
10. 03. 2017 09:41

Zawadská i Jašków, oba skvělí herci.Ale je jich tam více.Zrovna tak Rychlý,"Bobo" s "Heluš" aj. Tentokrát se výběr herců v tomto seriálu opravdu povedl.Na jiné seriály nekoukáme, jen na Ordinaci.

auslak
10. 03. 2017 09:23

a co Rychlý ? ten je tam jako inventář

yarda
10. 03. 2017 09:16

Navrhuji panu režižérovi ještě další způsoby jak nechat vystoupi ze seriálu postavu:
- odnese ji čert do pekla
- unesou ji ufouni na svou planetu
- pokud je potřeba nechat vystoupit víc postav, muslimák se semtexem odvede dobrou práci.

gurke
10. 03. 2017 08:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
10. 03. 2017 16:57

gurke-skvělý postřeh!Takovou p......u umí vymyslet málokdo

kinty
10. 03. 2017 06:09

To už nemá dramaturgie Ordinace jiný námět ,než zfetovaného primáře a ještě ho chce vzít zpátky, jímá mě děs, jestli to takhle opravdu v nemocnicích chodí. Neumím si představit, že by mě někdy někdo takový operoval. Tím ten seriál tvůrci dramaturgie zabíjí. No nic, na ovladači mám červený knoflík, ten to vyřeší.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.