Tomáš Klus (30): Šest dní v kobce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Tomáš Klus (30): Šest dní v kobce!

Tomáš Klus
Tomáš Klus (Foto Aha! – Robert Klejch)

Vzdal se manželky, dětí i kytary. Tomáš Klus (30) se nechal dobrovolně zavřít do místnosti, kde je 24 hodin absolutní tma. Co ho k tomu vedlo?

„Měl jsem tam být týden zavřený ve tmě. Nakonec to ale bylo o den méně, protože zemřel Michal Pavlata, takže jsem jel na pohřeb. Ale jinak to bylo fantastický,“ svěřil deníku Aha! zpěvák. „Tři roky jsem o tom přemýšlel, protože si myslím, že člověk do toho může jít jen tehdy, pokud je o tom absolutně přesvědčený. Jinak se z toho prý taky může zbláznit,“ řekl Klus.

Byla to prý jedna z největších výzev jeho života. Už jen kvůli tomu, že si nemohl vzít ani kytaru.  „Občas přišel panický atak ze tmy, ale celkově to bylo zajímavý. První dva dny člověk úplně prospí. Ale moc mi to zintenzivnilo můj život s dechem,“ dodal na charitativní akci, kde se představovaly malované nočníky od VIP osobností, jež jdou do dražby na pomoc předčasně narozeným dětem.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.