Martin Písařík v seriálu Rapl: Věšel se za kůži na háky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. května 2025

Svátek slaví Jana, zítra Viola

Martin Písařík v seriálu Rapl: Věšel se za kůži na háky!

Martin Písařík si zahrál sexuálně nemocného vraha.
Martin Písařík si zahrál sexuálně nemocného vraha. (Foto ČT)

Od »nevinné« líbačky s barmankou a osahávačky pod dekou, při které byl zachycen krátce po narození syna, přešel Martin Písařík (37) k mnohem tvrdším sexuálním praktikám. Kvůli roli úchylného vraha v novém krimiseriálu ČT Rapl si herec na vlastní kůži vyzkoušel jednu z nejdrsnějších sadomasochistických praktik – věšení na háky!

„O téhle úchylce málokdo ví, ale pro nás byla stěžejní. Vrah totiž na háky zavěšoval i své oběti a Martin byl pro,“ řekl deníku Aha! režisér Jan Pachl (38).

Rychlé sado-maso
„Myslím, že se víc těšil na kaskadérské scény na motorce, protože je vášnivý motorkář. Sadomasochistické scény chtěl mít rychle za sebou,“  dodal režisér.

Držel jako pejsek
Maskérky se na Písaříkovi opravdu vyřádily. „Musela jsem kroužky přilepit silikonem. Netrvalo to moc dlouho, ale Martin držel jako pejsek. Nesměl se pohnout, je to titěrná práce ještě s těmi zkrvavenými ránami,“ prozradila Aha! maskérka Hana Šímová.

Prostor pro fantazii
„Pan režisér je ale moc hodný, dává nám, maskérům, velký prostor pro fantazii,“ dodala maskérka s tím, že odličování kolikrát trvá déle než natočení dané scény.

Nahota za pár stovek aneb Nechtěla se svléknout
Málokdo se chce svlékat před kamerou a už vůbec se do odhazování svršků nechce málo placeným komparzistům. „Castingová agentura zřejmě zapomněla vybrané dívce říct, že tam bude nahá. To jí až cestou na natáčení naprášil řidič a ona z toho okamžitě vycouvala,“ vzpomíná dnes s úsměvem režisér Pachl s tím, že během dvou hodin se musela najít náhrada. Vzhledem k tomu, že komparzisti dostávají pár stovek na hodinu, to od neznámé dívky bylo více než odvážné.



Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry