Eva Decastelo: Pařba, která se zvrhla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Eva Decastelo: Pařba, která se zvrhla!

Divoška Eva a její parta.
Divoška Eva a její parta. (Foto: film Musíme si pomáhat)

Čtyři kamarádi a velkolepá pánská jízda, která se zvrhla…To se ve stručnosti odehrává ve snímku Musíme se sejít, ve kterém uvidíte kromě sexy moderátorky Evy Decastelo i stand-up komiky ze show Na stojáka.

Náhodné setkání po letech se zvrhne v pořádnou pánskou jízdu. Veškeré plány jdou stranou a o humorné situace není nouze. Ve filmu se představí čtveřice neokoukaných komiků Arnošt Frauenberg, Karel Hynek, Dominik Heřman Lev a Radek Petráš. Pány zase láká sexy Eva Decastelo.

Tvůrci označují film Musíme se sejít jako „český biják jinak“. „Motto český biják jinak pro Musíme se sejít přesně vystihuje to, co jsme chtěli divákovi představit. Dramatu je v každodenním životě dost a dost a podle nás by film měl hlavně bavit. Když po zhlédnutí našeho snímku zůstane divákovi na tváři úsměv celý večer, pak to stálo za to,“ říká o filmu producent Jan Holub.

Tvůrci film natočili za minimální peníze a trvalo jim to tři roky. Kvůli letní atmosféře se snímek točil každé léto už od roku 2013.

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.