Ambiciózní plán Gunčíkové: Snila o tom od 12 let! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Ambiciózní plán Gunčíkové: Snila o tom od 12 let!

Gabriela snila o svém úspěchu už jako malá holka. Mají se světové zpěvačky začít bát?
Gabriela snila o svém úspěchu už jako malá holka. Mají se světové zpěvačky začít bát? (Foto Aha! – Martin Pekárek, ČTK, archiv K. Gotta, ara)

Zpěvačka Gabriela Gunčíková (22), která se proslavila nejen SuperStar, ale také díky finálovému vystoupení v Eurovizi, si otevřela dveře do světa… Co byl a je její sen?

Gabriela byla díky soutěži SuperStar, vhozena do světa showbyznysu, jako ryba do vody. A to se jí vyplatilo, protože ví, jak tento svět funguje a díky zkušenostem zazářila i ve finále v Eurovizi. Ona už ale jako malá holka, snila, že bude jednou konkurovat popovým divám jako je třeba Beyoncé

„Už od dvanácti let jsem snila, že bych mohla konkurovat zahraničním zpěvákům. A těch posledních pět let jsem se na to hodně zaměřila. A je úžasný mít tenhle úspěch jako odměnu za tu dřinu, protože je pravda, že jsem na tom hodně pracovala,“ svěřila se Gabriela Blesku.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.