Mrtvoly pro Norisovou z VIP vražd: Za den »zavraždili« 7 lidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Mrtvoly pro Norisovou z VIP vražd: Za den »zavraždili« 7 lidí!

Norisová na místě činu.
Norisová na místě činu. (FTV Prima)

Koncentrovaná hrůza! Tu zažila při natáčení seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová (42) a její parta. Jako spisovatelka detektivek Klaudie Wolfová se setká s jednou mrtvolou v každém díle, ale realita při natáčení byla mnohem horší. Aby se vše stíhalo, vyrobili pro ni na jeden den brutálně zavražděných hned sedm.

Vražedné tempo na place. „Bylo to jako na běžícím pásu. A i když všichni věděli, že všechno je jen jako, pohledy na těla i zranění vyvolávaly zděšení,“ prozradil umělecký maskér a autor seriálových nebožtíků Tomáš Kuchta. „V jednom natáčecím dni se sešlo i sedm mrtvol najednou,“ práskl Aha! šokující počet dobře informovaný zdroj ze štábu.

A protože je maskér mistr svého řemesla, není divu, že Norisová a její kolegové byli na place k smrti vyděšení. Seriálové mrtvoly byly od těch skutečných mnohdy k nepoznání. „Musím vědět, jaké zranění způsobí jaké modřiny, vědět něco o zbraních, spáleninách, bodných zraněních,“ popsal detailní přípravy před natáčením Tomáš Kuchta.

Krev jako umění
„Krev má různé odstíny, podle doby, která od vraždy uplynula. Čím déle je krev zaschlá, tím je černější,“ odhalil tajemství svého mistrovství maskér.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.