Vlastimil Zavřel (61) hvězda Ordinace: Děsivě přibral! Strach o zdraví! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. ledna 2022

Svátek slaví Miloš, zítra Zora

Vlastimil Zavřel (61) hvězda Ordinace: Děsivě přibral! Strach o zdraví!

2016 Jako Valšík v Ordinaci v růžové zahradě má hodně kil navíc.
2016 Jako Valšík v Ordinaci v růžové zahradě má hodně kil navíc. (Foto Aha! – Daniel Černovský, Zbyněk Pecák, reprofoto TV Nova )

Kam se poděl ten útlý herec? Vlastimil Zavřel (61) se pořádně zakulatil. Od roku 2009, kdy ho trápila játra a držel přísnou dietu, ztloustl o dobrých 30 kilogramů. Kolegové z Ordinace v růžové zahradě a z muzikálu Mýdlový princ se bojí o jeho život!

Jak je vidět na obrazovce, Valšík z Ordinace se sotva valí. V Divadle Broadway, kde Zavřel hraje Ledvinu v Mýdlovém princi je to ještě markantnější. Kostymérky shánějí stále větší oblečení a někdy herec vystupuje ve vlastních kalhotách, protože jiné nedopne. Musí mít kšandy. „Máme Vlastíka rádi, je to skvělý parťák a je s ním sranda. Tím víc se ale strachujeme o jeho zdraví,“ přiznali lidé z Broadwaye.

Sám Vlastík si žádné zdravotní komplikace nepřipouští. „Jsem na tom zdravotně dobře,“ pochvaloval si herec ve čtvrtek na tiskovce nového muzikálu Adéla ještě nevečeřela. „Problémy s játry jsem měl před 6 lety a doufám, že se mi nevrátí,“ řekl s nadějí. Netají se tím, že miluje pivo a v jídle se taky nijak nenimrá. „Jím všechno, chutná mi,“ přiznává. Velká zátěž je ale mor na klouby a srdce. A to by si měl oblíbený herec uvědomit. Manželka je na něj krátká

Ani manželka Judita s Vlastimilem v tomto směru nic moc nezmůže. Vlastík by bez milovaného piva zřejmě uschl na troud, tak jde raději s ním.

Nemoc jater
V roce 2009 se herec začínal ztrácet před očima. Kvůli nemoci se jeho hmotnost propadla během tří týdnů o neuvěřitelných osmnáct kilogramů. „Šlo to rapidně dolů. Jen jsem se bál, aby to nebylo něco ošklivýho, ale pak se to naštěstí zastavilo,“ svěřil se Vlastimil s tím, že měl problémy s játry a musel se v jídle hlídat.Přečtěte si
ararat
1. 5. 2016 • 10:35

JÁ ŽE PRÝ URÁŽÍM A co je tohle viz? Markéta Sommerová & -bello-&amplituda obě tři jedná a ta samá osoba ,tomu se říká 3v1 je to manipulátorka Poinstové a ona jak slepička kodkodáká,že prý se podívá na mé podnikání,já se musím smát,jak obě zuří že někdo má a někdo nemá...no prý sousedi,ale kdyby byl chytrá Poinstová tak by zjistila že tam mám sídlo firmy,ale kde bydlím neví,se chlamu až se za břicho popadám...chichichi

-bello-
24. 4. 2016 • 01:35

v růžovce hraje nějakého dementa,mluví jako dement a chová se jako demenr

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.