Případy 1. oddělení: Nechutné útoky na Chmelu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Případy 1. oddělení: Nechutné útoky na Chmelu!

Vyšetřovatel Dušan Vrána přišel na 1. oddělení jako stážista.
Vyšetřovatel Dušan Vrána přišel na 1. oddělení jako stážista. (Foto: ČT, facebook.com)

Rekordní sledovanost i ostrá kritika! Obojí provázelo pondělní start druhé řady divácky úspěšného krimiseriálu ČT Případy 1. oddělení. Terčem nenávistných útoků se po odvysílání stal Igor Chmela (45), přestože se objevil jen krátce v závěru dílu Slepý svědek. Jeho vyšetřovatel Dušan Vrána štve nejen své kolegy z 1. oddělení, ale také diváky.

Zkušený divadelní i filmový herec, navíc oblíbený komik pořadu Partička, byl ale na negativní emoce připraven. „Vrána je takový typ člověka, kterému se dá říct pan Pravidlo. To znamená, že jede takzvaně podle pravidel. Je v tom až chorobně úzkostlivej, takže si tím nezískal moc respektu svých kolegů. A myslím, že nezíská ani moc respektu u potenciálních diváků,“ prohlásil Chmela. A nespletl se! Na jeho postavu se na sociální síti snesla lavina kritiky. Diváci ho nazývají bonzáckým chytrolínem i osinou v zadku.


Někteří ale doufají, že se změní. „Však ona se jim ta osina bude hodit, až někdy nebudou vědět, kudy na pachatele. Věřím, že jen za prudiče tam nebude,“ hájí Chmelu a jeho vyšetřovatele Vránu divačka Denisa. „Jestli neklame tělem, myslím, že ještě překvapí,“ dodává divák Martin.

 

Nikdo z policejních kolegů ho nemá rád.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.