Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová: Takhle »prodává« svoje tělo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová: Takhle »prodává« svoje tělo!

Souboj »fialek« Souboj skvostných křivek a ženské krásy. Nikol na promenádě ve fialových plavkách. Stejné mělo na sobě minimální dalších deset káloven krásy z jiných států. Ale nejvíce to v nich seklo právě Nikol.
Souboj »fialek« Souboj skvostných křivek a ženské krásy. Nikol na promenádě ve fialových plavkách. Stejné mělo na sobě minimální dalších deset káloven krásy z jiných států. Ale nejvíce to v nich seklo právě Nikol.  (Foto pro Aha! – Miss Universe, profimedia.cz)

Měsíce dřiny v posilovně se vyplatily! Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (23) oslňuje v americkém městě zábavy a hříchu Las Vegas na jedné z nejprestižnějších světových soutěží krásy Miss Universe.

V boji o titul předvádí božské tělo. „Hodně jsem dřela, byla jsem snad každý den v posilovně od rána do večera,“ prozradila Nikol a jedno je jisté! V obrovské konkurenci dalších téměř 80 soupeřek z celého světa se rozhodně neztratí. V prádle, plavkách nebo ve velké večerní ohromuje porotu i vás!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.