Chudinky dcery Sabiny Laurinové (43): Copak jim provádí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Chudinky dcery Sabiny Laurinové (43): Copak jim provádí?

Sabina Laurinová nechce nechat nic náhodě, a tak klidně leze dcerám i do jejich soukromí.
Sabina Laurinová nechce nechat nic náhodě, a tak klidně leze dcerám i do jejich soukromí. (Foto: Aha! - Marek Pátek)

Herečka na výchovu svých dcer už  nestačí, a tak si vypomáhá drobnými lstmi. A přestože doma zavedla přísnou cenzuru tisku i internetu, občas je vedle jak ta jedle.

Mít dospívající dceru je dnes možná ještě těžší než v minulosti. Pochybná lákadla číhají na mladé dívky na každém rohu a třináctiletá Valentýnka, kterou má s rockerem Josefem Vojtkem, ji často přivádí k šílenství. Sabina se o tom rozpovídala v časopise Sedmička: „Koupila jsem dívčí časopis, prolistovala jej a úplně se zděsila, co se tam řeší. I já jsem se trochu červenala, takže časopis nebyl nakonec doručen.“ A podobně je to i s internetem. Jen s velkým sebezapřením povolila Valentýnce facebookový profil, ale dál ji hlídá jako ostříž: „Samozřejmě, že dceřin Facebook kontroluji. Valentýnka si sice různě mění hesla, uznávám, že je to z mé strany kontrola tajná, ale je.“ Není však daleká doba, kdy to dcera prokoukne, a úplně se vůči matce obrní. Herečka má naštěstí ještě sedmiletou Maju, která její výchovné metody zatím snáší.

Přečtěte si
-bello-
21. 12. 2015 • 09:50

ach bože ararat i já, která se v těch šoubýzu postavách moc nevyznám jsem pochopila, že teri psala o L.Borhyové, zatímco ty jako pravá zbrklá hysterka ihned vystartíš, aniž obsahu rozumíš.Ty prostě musíš útočit ! Překlepy se stanou snadno člověku, který píše všemi 10 ( což ty neznáš) a na klávesnici nekouká ( což taky neznáš ) Podívej se, kde je písmeno t a kde ž. Sorry, ale vycházíš zde jako ty ta tupá

ararat
21. 12. 2015 • 09:21

hahahaha co jsi to zase napsala za paskvil..? ty dutá hlavo proč máš gramatické chyby? a nepiš že je to je překlep to ti už nikdo neuvěří.... a od kdy má L.B.dvě děti?...a to že někomu nevyjde vztah neznamená,že je špatným člověkem,co to tu meleš za demagogii,to je prostě život,že ji muži zklamali o tom nepíšeš...ty už raději nic nepiš,co tady nacvakáš je vždy jenom kritika a pomluvy lemro

ivoadler
20. 12. 2015 • 15:38

Je to trapka. Navíc je to kvočna. Myslí si, že ty děti může pořád ochraňovat a hlídat. Nefunguje to, to se může spolehnout.

-bello-
20. 12. 2015 • 13:19

Tak teď už to Valentýna ví Jméno Maja mi přijde nádherný , ale Goyova Maja se mi nelíbí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.