Skandální chování maďarské kameramanky: Kopala do uprchlíků, vykopli ji z televize! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Skandální chování maďarské kameramanky: Kopala do uprchlíků, vykopli ji z televize!

László kopala i přímo do dětí.
László kopala i přímo do dětí. (Foto Reuters)

Někdo uprchlíky vítá s otevřenou náručí, někdo jim nastaví nohu... Maďarská kameramanka Petra László ze stanice N1TV je ten druhý případ. Kopala do běženců, a tak ji z televize vykopli!

Novinářka natáčela u obce Röszke na srbsko-maďarské hranici a před běženci, kteří se prodrali kordonem maďarské policie, se chránila nejenom rouškou, ale i divokými kopy. Dokládá to krátké video, na němž je László zachycená, jak podráží nohy uprchlíkovi, který v náručí svíral dítě. Oba se okamžitě sesunuli k zemi a vyděšená dcerka propukla v pláč.


„Mnoho Syřanů ztratilo své domovy, někteří Evropané srdce,“ okomentoval skandální počínání kameramanky novinář Szabolcs Panyi. Po zveřejnění videa, jež otřáslo Maďarskem, přišla László o práci ve stanici, jež má blízko k nacionalistické straně Jobbik. Důvod výpovědi: Nepřípustné chování. Tím to ale pro Maďarku nekončí, ozvaly se totiž opoziční strany, které na ni chystají trestní oznámení. A za své chování by mohla vyfasovat až pět let za mřížemi.


Přečtěte si
hejhej
10. 9. 2015 • 14:53

teriyaki: Horší jak za totality. Za názor trest, ale jen pro nás . Kdo je nasazený na šmírování místo stb?? Migranti si mohou dovolit všechno, bez postihu.

kathynka
10. 9. 2015 • 08:40

Kopat do dětí a podrazit nohy otci s dítětem je od ženský odporné Nakopnout pořádného svalouše si ta nána netroufla...

joudajoudovy
10. 9. 2015 • 08:31

drbny dekuji za zpravu, ktera v dobe elektronickych medii je stara, jak metuzalem. uz znam duvod, proc se po vcerejsim zasedani eu parlamentu nikde v mediich neobjevuji zpravy i kritika o najezdu uprchliku, a proc mektavy degenerat se po trech mesicich vynoril z jihoceskeho rybnika a hovori o pomoci, neb se vsichni boji o sva kresla, redakci pocinaje a politikou konce. nebojte, cesky narod privykne, jako to bylo v pripade migrace eRek, Ucek ci Vecek do cech. dale i rekove a kubanci. rezoluce EP je dana a musime se s tim smirit. jen me mrzi, ze se predseda ep nezminil o zvacim sdeleni merkelove, ktera uprchliky zve do nemecka a dale o dobe slouceni zapadniho a vychodniho nemecka, kdy sami vyfykovali vetnamce, a ti se usadili u nas, kde nasli novy domov a za odstupne v markach, zacali podnikat. proslov predsedy ep mi pripominal projev bushe po 11.zari. dobre upravena a prekroucena pravda.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.