Kdo má nohy, utíká od Okamury: I jeho krásná sekretářka Anička už to zkouší jinak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Kdo má nohy, utíká od Okamury: I jeho krásná sekretářka Anička už to zkouší jinak!

Anna Kočicová neodmítá role v životě ani ve filmu.
Anna Kočicová neodmítá role v životě ani ve filmu. (Foto Facebook, archiv České televize)

Lidé Tomia Okamury trpí nevěrou vůči svému šéfovi! Jeho Hnutí Úsvit se pohnulo k rozpadu, když 11 ze 14 poslanců v čele s Markem Černochem „vzalo dráhu“. A jak Aha! zjistilo, ani Okamurova krásná sekretářka Anička vždycky nepatří jen Okamurovi…


Zatímco v případě poslanců je zřejmě motivací 122 milionů korun ze státního příspěvku, nad kterými držel ruku dosud jen Okamura, u Anny Kočicové (25), řečené Anička, je to touha prosadit se u filmu.

Hraje v seriálu

Půvabná posluchačka Právnické fakulty UK je pravou rukou poslance a předsedy hnutí Úsvit Tomia Okamury (42). Jenže vedle vaření kávy a plánování schůzek v diáři česko-japonského politika momentálně hraje i v seriálu České televize Znamení koně II. „Natáčelo se od podzimu 2013 do léta 2014 a v mém případě šlo asi o 20 natáčecích dnů,“ prozradila Aha! budoucí právnička Anička.

Já intrikánka

Její role sice není hlavní, ale zatím ji diváci mohli vidět v každém díle po boku herce Karla Drobného, s nímž tvoří dvojku záporáků. „V seriálu jsem za intrikánskou potvoru, zatímco jako asistentka jsem hodná holka,“ tvrdí Okamurova pravá ruka.

„Vím, že občas někde hraje, ale nevím o tom nic blíže, je to její soukromá aktivita a v soukromém čase a nijak to nenarušuje její práci pro mě,“ vyjádřil se pro Aha! Tomio Okamura.

Hrála v Colette

Podle Kočicové ji navíc šéf maximálně podporoval, aby natáčení zvládla skloubit se současnou prací. Roli jí nabídl režisér Milan Cieslar, protože už s Aničkou měl zkušenost. Hrála totiž v jeho filmu Colette. Zkušenosti parlamentní asistentky a znalosti z práva by ale krásná Anna Kočicová klidně vyměnila za pořádnou roli.

„Jasně, když mě někdo osloví, nedokázala bych odolat,“ přiznala Aha! Anička ostatně v minulosti neodolala třeba vábení sociální demokracie, když pomáhala při volební kampani Jiřímu Paroubkovi.

Kdo je Anna Kočicová?

■ Narozena 4. března 1989 v Praze

■ Asistentka Tomia Okamury

■ Název diplomové práce:
Fenomén prezidentské volby – Volba prezidenta české a československé republiky 1918 – 2013Autor:  Marcel Mihalik

Přečtěte si
ararat
22. 2. 2015 • 21:01

tasshi-oxallis..odborník na gramatiku..hahahahahahahahahaha

1pravda1
18. 2. 2015 • 10:25

Tomio je dostal do sněmovny a dementovi Černochovi stouplo sebevědomí asi tak jako stouplo sebevědomí prodejné čub-ce Karolíně Peak. A kde je konec jí a její straně Lidem!!! Tomio si poradí, ale Černoch se svojí ještě nezaloženou novou stranou je už teď mimo. Ten už se do sněmovny nikdy nedostane - hlupák, který se odkopal sám.

an.manchester
18. 2. 2015 • 00:21

ja mam cinu I japonsko rada...je tam spousta moznosti se po smrti prevtelit napr. do kocky do dobre rodiny, nebo co si prejete, v cesku je oproti asijskym zemim asi nuda...jen jeden zivot, zadne uklaneni a pedusky na zadech...zadne usmevy a tak podobne...ja je mam rada vy ne?

an.manchester
18. 2. 2015 • 00:19

P..io halt si vybira jen ty nejhezci adepky na pornokrasu..do blesku do aha a do jinych hezkych bulvarnich tiskovin...no proc ne...at si uzije jo ko to kusa , joko toku mi...nezklame tak rodinu Wu a MO...viz videa o Japonsku a Cine...

an.manchester
18. 2. 2015 • 00:17

no tranto , jak jsi proboha prisel, ze je to zidovka ? no muze byt I arijka vid...nebo muze byt ze Sibire...co my vime..no na kazdy pad pristoupila na kult tela za penize - tak jeste jsme nevideli vaginu...nebojte pratele nejen ona ji ukaze - za penize vsechno prece ...I kdyz mezi name ti nejvetsi kritici by mohli ukazat sva fota na aha ...at se pokochame..kdo kritizuje krasu jinych by mel odhalit tu svouji verejne at se pobavime...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.