Problémy při rozvodu Milana Šteindlera: Herec měl potíže se zácpou, pak se ztratil klíčový dokument! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 21. května 2022

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Problémy při rozvodu Milana Šteindlera: Herec měl potíže se zácpou, pak se ztratil klíčový dokument!

Milan Šteindler hraje hospodáře
Milan Šteindler hraje hospodáře (TV Nova)

Zatímco svatbu měli bez problémů, rozvod už tak jednoduchý nebyl. Milan Šteinler (57) a jeho žena Jana měli dnes rozvodové stání, které se neobešlo bez zádrhelů.

Prvním problémem bylo, že se nedostavil Milan Šteindler. Ten jednoduše přišel na stání, které začínalo v devět ráno, o trochu později. Jeho advokát to naštěstí vzal s humorem. „Zmeškat měl svoji svatbu a ne rozvod,“ komentoval to vtipně, zatímco herec se omlouval s tím, že ho zdržela zácpa. Samozřejmě ta dopravní.

Tím ale nebyl všem problémům konec. Následně se ukázalo, že se ze spisu vytratil klíčový dokument – tedy oddací list. V tu chvíli už byla na slavném herci vidět zřejmá nervozita. „Je to životní událost,“ vysvětloval překotně.

U samotného soudu pak hercův právník jasně řekl, že naděje na to, že by se vztah urovnal, je nulová. „Jejich manželství je nenávratně pryč. Manželka mého klienta má už stejně jiný vztah,“ pronesl Šteindlerův právník a bylo vymalováno. Po 30 minutách se manželství stalo minulostí.Autor:  ph,kl

Přečtěte si
ivoadler
16. 2. 2015 • 11:10

To se mi ulevilo. Už jsem myslel, že když má člověk zácpu (nebo průjem), tak ho nerozvedou.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.