Připravovaný film o Ivetě Bartošové (†48): Rychtář neuvidí ani korunu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Připravovaný film o Ivetě Bartošové (†48): Rychtář neuvidí ani korunu!

Rychtář se má podílet na scénáři filmu s pracovním názvem Iveta.
Rychtář se má podílet na scénáři filmu s pracovním názvem Iveta. (Foto Aha! – Zbyněk Pecák, ara)

Tučný balík peněz! Ten by mohl zinkasovat Josef Rychtář (56) za připravovaný film o Ivetě Bartošové (†48)! Jenže nijak nezbohatne.

S nápadem zfilmovat životní příběh tragicky zesnulé zpěvačky přišel producent Zdeněk Kubík. Na scénáři by měl spolupracovat i vdovec Rychtář. Za to by mu měla náležet i část autorského honoráře. „Rozhodně bych do toho nešel kvůli penězům. Nikdy jsem na Ivetce nechtěl vydělávat,“ dušuje se Josef. „Veškeré finance bych dal na dětskou onkologii, kde je potřebují rozhodně víc,“ dodává Rychtář, který si vybral představitelku zpěvačky v soutěži Chcete být milionářem. Paní Ivanu však zatím nikdo neoslovil.

Neznámé detaily z Ivetina života

Ve filmu s pracovním názvem Iveta by se diváci mohli dozvědět mnohé, dosud neznámé detaily ze života Bartošové. „Ivetin život byl zajímavý. Povyprávěla mi toho hodně, například o svém dětství i o soužití s panem Štaidlem,“ naznačil Aha! Josef Rychtář.Přečtěte si
dochtorchocholousek
31. 1. 2015 • 14:55

Je mi to Kubíkovo jméno jakýsi povědomý - neměl on cosi společnýho s neúspěšným filmem Hranaři, ve kterém měla Blíva zpívat kvokály a pro který stvořil s Pepkem a Ušatým Vocasem "jediné pravé stránky Blivety Chlastošové", na kterých jejím jménem spílali vagín všem, kdo se k osobě pěnice vyjádřil jen trochu nedůvěřivě?

hejhej
31. 1. 2015 • 10:04

janapi: Iveta si ráda vymýšlela a pomlouvala . Pochybuji, že rodina Štaidlova a Bartošova se vůbec s těma dvěma magorama budou bavit.

janapi
31. 1. 2015 • 09:14

„Ivetin život byl zajímavý. Povyprávěla mi toho hodně, například o svém dětství i o soužití s panem Štaidlem,“ naznačil Aha! Josef Rychtář......toto jednoduše napadne i začínající student právnické fakulty (možná i té Plzeńské)...tvrzení z jedné strany. Pokud je p.Kubík (allias Klíma) chytrý-tak si vše pořádně rozmyslí a velmi pochybuji-že se s ním rodina Bartošů či štaidlů bude vůbec bavit (leda přes právníky).Jak je v tom jméno J.R.-tak to vždy smrdí!

jima
30. 1. 2015 • 22:56

A ja chci tu scenku z Italie, jak osvobozoval Ivetu ze zajeti Martuciho a urval mu kliku

bella.
30. 1. 2015 • 22:52

milrena

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.