Vdovci prý o peníze nejde: Rychtář má zálusk na Ivetino zlato! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Vdovci prý o peníze nejde: Rychtář má zálusk na Ivetino zlato!

Svatba Ivety Bartošové a Pepy Rychtáře se neobelša bez zlatých prstýnků. Stejně jako zásnuby. Svých dárků se nyní vdovec domáhá zpět.
Svatba Ivety Bartošové a Pepy Rychtáře se neobelša bez zlatých prstýnků. Stejně jako zásnuby. Svých dárků se nyní vdovec domáhá zpět. (Foto Aha! – Roman Souček, Pavel Machan)

Ačkoliv si po smrti manželky mohl vdovec vzít z uhříněvské vily cokoliv, nepočítal s tím, že Artur Štaidl (18) se starým harampádím zatočí a odsoudí ho na skládku. Byl proto velmi smutný a vymohl si možnost zachránit z vily, co se dá. Na smetišti ale jistě neskončily zlaté zásnubní a snubní prsteny Ivety Bartošové, a proto je Josef Rychtář (56)požaduje zpět.

Dohodu o rozdělení majetku vdovec uzavřell krátce po zpěvaččině tragickém úmrtí.  Nechal se slyšet, že všechen majetek přenechá Arturovi, podle práva mu připadlo téměř všechno vybavení domu v přibližné hodnotě 500 000 Kč. „Jediné, na čem jsem se s rodinou Štaidlových dohodl, bylo, že si odnesu Ivetčiny šaty a boty,“ prozradil vdovec deníku Blesk. Přibližná hodnota garderoby zesnulé zpěvačky se může vyšplhat až na hezkých 50 000Kč, tedy desetinu hodnoty vybavení domu, to však ze značné části skončilo tento týden zahrabané na skládce.


Další Rychtářovou podmínkou, pro vyřízení dědického řízení bylo, že dostane zpěvaččin snubní a zásnubní prsten. „Rozhodně je nechci, abych je pak prodal nebo aby je nosila jiná žena. Zůstanou mi až do mé smrti jako vzpomínka na mou milovanou ženu,“ zdůrazňuje Rychtář. O peníze mu nikdy nešlo, i když zlí jazykové ho z toho obvinili hned, jak začal prodávat své fotografie s urnou zpěvačky.
Dědické řízení, které začalo po Arturových osmnáctých narozeninách, stále probíhá. „ Doufám, že už bude brzo ukončeno, rád bych měl Ivetiny prsteny u sebe. Pokud by mě chtěl někdo obvinit z hamižnosti, tak je vedle. Sice to není relevantní, ale platil jsem je sám a z lásky,“ dodal k tématu vdovec. Dlužno dodat, že si ještě počká, protože dědické řízení teprve začalo s dosažením plnoletosti Artura Štaidla.

Přečtěte si
mpads
12. 12. 2014 • 16:58

petrmetr Moudra, nebo nenávist? Vzpamatuj se. Pomlouvat Artura to ti jde. Artur dělá to co by dělalo většina lidí. Můžeš se podívat do zrcadla a plivnout na sebe. Na určité věci a hodnoty i svědomí se nedávají komentáře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.