Ilona Csáková přiznala: Život naruby! Čeho už má dost? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. května 2025

Svátek slaví Jana, zítra Viola

Ilona Csáková přiznala: Život naruby! Čeho už má dost?

Ilona Csáková
Ilona Csáková (Foto Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Petr Novotný )

Zpěvačka Ilona Csáková (44) se ve společnosti objeví jenom málokdy. Z Prahy se s manželem a dětmi přestěhovala do Brna a večírkům se vyhýbá. Etapu života, kdy byla bez rodiny, má za sebou a ani za nic na světě se do doby, kdy byla sama a mohla si užívat, vrátit nechce.

„Nevidíte mě, protože nechodím na večírky. Pořád pracuji, musím pracovat, protože miluji svoji profesi a protože mi to rodina přeje. Takže většinou přijedu, odzpívám a zase odjedu,“ vysvětluje Csáková to, proč není příliš vidět a tím pádem proč se o ní skoro vůbec nepíše.

Momentálně žije stranou od společenského dění a objektivy fotografů a nemůže si to vynachválit. „Můj rušný život mi nechybí vůbec, užila jsem si ho do aleluja. Ve volných chvílích se věnuji rodině. Vždyť je to ten sen, který jsem si dlouho snila a přála si takhle žít, takže jsem spokojená. Troufnu si říci, že jsem přešťastná a přála bych to všem lidem, rodina je nejvíc. Dost jsem si užila veselého života, tohle je za odměnu,“ říká na stránkách iDnes.cz.

Kromě práce se jako dvojnásobná maminka věnuje i výchově svých dvou synů a snaží se jim odmala vštípit ty správné hodnoty. „Děti vychováváme k lásce, úctě a pokoře. Jsou malé, a tak spoustu věcí ještě nechápou. To nejtěžší nás teprve čeká. Vysvětlit jim, co jsou to opravdové lidské hodnoty, čest a morálka - to nejsou klišé, ale přirozená intuice,“ uzavírá zpěvačka.

 



Autor:  mpa

Přečtěte si
mandat
4. 11. 2014 • 07:50

Kdyby se jen starala o domacnost, chodila behat a zmenila stravu, tak bude vypadat jinak.

mandat
4. 11. 2014 • 07:49

Presne tak.

mirkazam
3. 11. 2014 • 07:14

oxalis -

babulka6
3. 11. 2014 • 00:03

JE MI MOC DIVNE KDYZ CTU CO JE TU NAPSANO.TOLIK ZLOBY A NENAVISTI,PROC ,TO VAM TOLIK VADI ZE JE NEKDO STASTNY A PRIZNA TO .CO S VAMA LIDI JE A TY NESMYSLNE URAZKY A HRUBOSTI.JE TO ZAVIST,NEBO JEN BURANSTVI TOT OTAZKA JE MI VAS MOC LITO

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry