Ze zákulisí natáčení Kriminálky Anděl: Mrtvola dostala dečku, aby nenastydla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Ze zákulisí natáčení Kriminálky Anděl: Mrtvola dostala dečku, aby nenastydla!

Natáčení Kriminálky Anděl
Natáčení Kriminálky Anděl (TV Nova)

V neděli večer bude tým Kriminálky Anděl znovu vyšetřovat zapeklitou vraždu. Na místě požáru totiž najdou mrtvolu, která překvapivě neuhořela, nýbrž se utopila! Podařilo se nám proniknout přímo k natáčení a zjistit velmi zajímavé podrobnosti.

Asi neefektnější je požár lihovaru, který je hned na začátku nového dílu. Natáčení takového okamžiku, který trvá na obrazovce v lepším případě několik desítek vteřin, ve skutečnosti znamená i celé dny příprav. „Celý požár měl na starosti koordinátor speciálních efektů, který je za oheň zodpovědný. Plameny jsou koordinované a vždy musíme mít jistotu, co přesně se stane,“ vysvětluje producentka Klára Follová.

„Pro scénu z nedělní Kriminálky Anděl jsme využili tzv. hořáky, které se dají ovládat. Herci tedy přesně věděli, co je čeká, kam mají jít a co v plamenech dělat,“ dodává Klára Follová. Na natáčení těchto scén samozřejmě nesmí chybět zdravotníci ani hasiči.
O čem bude nedělní Kriminálka Anděl?

Požár bývalého lihovaru by byl jen požárem, pokud by se v ohni nenašlo mrtvé tělo šíbra, který měl objekt v pronájmu. K překvapení policistů se ukáže, že muž neuhořel, ale utopil se. Jak je patrné z fotek z natáčení, které má Ahaonline.cz k dispozici, herci-mrtvole byla k dispozici dečka, aby nedošlo k nastuzení od země.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.