Adamovská v Kriminálce Anděl: Proč ji nikdo nemá rád? Podívejte se na VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Adamovská v Kriminálce Anděl: Proč ji nikdo nemá rád? Podívejte se na VIDEO

Adamovské se v seriálu říká Bižu.
Adamovské se v seriálu říká Bižu. (TV Nova)

Ve čtvrtek v Ordinaci dobrota sama, v neděli v Kriminálce Anděl ženská, kterou nemůže nikdo vystát. Už tento víkend vtrhne na obrazovku Novy Zlata Adamovská v roli, ve které jsme si ji zatím moc nedovedli představit. Jako policajtka, ale původem právnička, si ale popravdě s kolegy moc rozumět nebude. Rozhodně ne ze začátku.

„Celý svůj život jsem chtěla hrát nějakou právničku nebo advokátku, příběh z justičního prostředí. Když přišla tahle nabídka, neváhala jsem ani vteřinu. Věra Beránková je sice policajtka, ale původem právnička,“ prozradila Zlata Adamovská. „Má postava je ctižádostivá a disciplinovaná, také to vyžaduje od svého policejního tymu. Je to velmi nekompromisní osoba, která ví, co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane.“

V roli ředitelky obvodu pražské kriminálky Věry Beránkové je k nepoznání. „Jsme moc rádi, že se Zlata Adamovská připojila do týmu seriálových kriminalistů. Její postava je spíše stará škola, která se k funkci proseděla v kanceláři a nemá pro pozici předpoklady, protože nikdy nepracovala v terénu. Říká se jí Bižu, protože je ověšená bižuterií, občas i cinká,“ prozradila producentka seriálu Klára B. Follová.

Jak se Adamovská v seriálu uvede, se můžete podívat ve videu pod článkem.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.