Bývalá moderátorka Událostí Iveta Toušlová (46): Proč dělá zlou krev? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Bývalá moderátorka Událostí Iveta Toušlová (46): Proč dělá zlou krev?

Iveta Toušlová o Událostech nesmýšlí nejlépe.
Iveta Toušlová o Událostech nesmýšlí nejlépe. (Foto: Aha! - Roman Souček)

Pamatujete si na výraznou postavu České televize, tvář hlavní zpravodajské relace Události, Ivetu Toušlovou? Jak by ne! Celých třináct  let si post moderátorky udržela a dodnes ve veřejnoprávní televizi pracuje. Nicméně na svou kariéru ve zprávách nevzpomíná zrovna v nejlepším a dokonce Události tvrdě kritizuje.

Je to jako s tou kovářovou kobylou. Události si dnes Iveta Toušlová ani nepouští. "Na Události se už vůbec nedívám. Když se podíváte na hlavní zpravodajskou relaci, tak těch dobrých zpráv je tam poskrovnu, skoro žádné. Dopočítala jsem se dvou denně, což je pohříchu málo. Události mi berou energii. A to jsem ještě ty negativní zprávy léta vysílala," sype si popel na hlavu bývalá moderátorka v rozhovoru, který poskytla Frekvenci 1.


To, že si své kolegy bere takovým způsobem na paškál a ostře je kritizuje, to jí zrovna nové přátele nezískává. "Jo, to se mi stává opakovaně, já jsem taková papulatá, takže vždycky mi všichni říkají: 'proč radši nemlčíš, proč děláš zlou krev, proč si děláš nepřátele?'. Jo, těch věcí je bambilion, to já jsem nepoučitelná. Já si na ty vidle nabíhám často a dobrovolně," přiznává bývalá moderátorka.
Ne příliš častý, ale o to pravdivější pohled má na svět showbyznysu, médií a takzvaných celebrit. "Ježíši, co je to VIP a co je to celebrita?! Tahleta zprofanovaná slova nesnáším. Tak víte co, já říkám, že tahle naše doba je trošičku vymknutá z kloubů, protože když se na to podíváte racionálně, tak vlastně novodobí gladiátoři, což jsou sportovci a komedianti, berou víc než lékaři nebo třeba vědci a jsou i slavnější, takže já si myslím, že něco je špatně," nebere si servítky Iveta Toušlová.Autor:  moc

Přečtěte si
beladona
27. 9. 2014 • 00:04

Pamatuji si Toušlovopu, jak se zrakem zabodnutým vpřed na čtecí přístroj před ní oříkala s vyvalenýma očima co měla a bylo hotovo. Nedívala se na nás, dívala se skrz nás na čtečku / a sázeli jsme se, jestli mrkne, nebo vydrží - a vydržela vždy/ Nevím na co si tak najednou stžuje.Že už tam není, tak je najednou bojovná.Kdyby byla bojovná, tak jak říká, nekomentovala by Události celých 11 let !!! Si pište, že ne!

ararat
26. 9. 2014 • 08:36

amplituda...oxallis už berany berany duc nepomůže..ona za to asi nemůže,příroda se na ni nějak vykašlala...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.