Herec Josef Carda překvapuje: O sexu s Halinou Pawlovskou aneb ha*zlů není nikdy dost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Herec Josef Carda překvapuje: O sexu s Halinou Pawlovskou aneb ha*zlů není nikdy dost!

Josef Carda role zmetků miluje.
Josef Carda role zmetků miluje. (Foto Aha! – Petr Novotný, Jan Černohorský )

Herec Josef Carda (58) se proslavil hlavně rolí vtipálka Cardy Retardy. Od té doby tolik vidět nebyl a soustředil se spíše na divadlo. Během natáčení Doktorů z Počátků ale zažil natáčení erotické scény s Halinou Pawlowskou. Jak se k tomu postavil?

Carda si zahrál záporáka Vaška Paděru v rámci role dokonce sváděl další herečku z Počátků Halinu Pawlowskou. „Lehli jsme si na malý gauč a Halina navrhla tykání. Měla to být komická scéna, takže myslím, že ani já, ani ona jsme s tím neměli problém,“ prozradil Carda magazínu Sedmička.

Kromě takové peprné scénky měl i jiné důvody k radostem během natáčení. Mohl si totiž zahrát přesně takovou postavu, jakou chtěl. „V Doktorech z Počátků hraju zmetka a jde to samo. Byl jsem tak záporný, že mě celá ves nenáviděla, až mě vyhnali. Ale hajzlů není nikdy dost, tak doufám, že se vrátím,“ uzavírá komik.Přečtěte si
lokii
25. 9. 2014 • 14:15

Skoda, ze pana Cardu vice neobsazuji.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.