Sperma prý funguje jako dentální pomůcka, co je na tom pravdy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Sperma prý funguje jako dentální pomůcka, co je na tom pravdy?

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Kolega v práci tvrdí, že mužské sperma je vlastně dentální pomůcka. Podle mě jen hledá partnerku na orální sex. Ejakulát přece není zubní pasta. Nebo ano? Renata (33)

No, je nad slunce jasnější, že mu o jeho potěchu jde daleko víc než o zdraví vašich zubů, nicméně podle vědeckých výzkumů váš kolega tak úplně »mimo mísu« není! Mužské sperma totiž obsahuje zinek a vápník, tedy látky, které pomáhají v boji se zubním kazem. Podle jiných zdrojů zlepšuje orální sex náladu ženy, snižuje hladinu krevního tlaku a zvyšuje potřebu intimity. Partneři tak mají k sobě blíže, což pochopitelně upevňuje jejich vztah. A v čem je tajemství toho všeho? Sperma obsahuje hormony jako kortizol (zvyšuje žádostivost), estron a oxytocin (oba ovlivňují náladu). K tomu spánek podporující melatonin a antidepresant serotonin.

 

Své podněty posílejte na adresu Deník Aha!, Komunardů 42, Praha 7, 170 00 nebo na aha@ahaonline.cz nebo pište SMS na 725 92 92 92.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.