Sexuální poradna paní Michaely: Přítelkyně mi řekla, že by pro nás bylo lepší udělat si menší pauzu! Neskončí to rozchodem natrvalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Sexuální poradna paní Michaely: Přítelkyně mi řekla, že by pro nás bylo lepší udělat si menší pauzu! Neskončí to rozchodem natrvalo?

 (Profimedia.cz)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Přítelkyně mi řekla, že by pro nás bylo lepší udělat si menší pauzu, odpočinout si od sebe. Prý to hodně pomůže našemu vztahu. Ale neskončí to rozchodem natrvalo? Mirek (31)

To jste schopni odhadnout jen vy dva. Neexistuje totiž žádný vzorový příklad toho, jak podobné situace dopadnou. Odborníci mají pouze několik rad, které by mohly zajistit, aby se pauza nestala definitivním koncem. Předně si s partnerkou ujasněte, co od odloučení čekáte. Pak si vymezte dobu, po kterou budete od sebe.

Nelze jen mlhavě říci, že se někdy za pár týdnů zase uvidíte. To by naznačovalo, že vám na tom příliš nezáleží. Současně si zajistěte způsob a podmínky spojení pro naléhavé případy. A to možná nejdůležitější na konec: v době odloučení se rozhodně nedoporučuje vyhledávat nezávazný sex s jinými partnery!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.