Sexuální poradna paní Michaely: Ráda bych zkusila sex na toaletě v letadle. Není to trestný čin? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Sexuální poradna paní Michaely: Ráda bych zkusila sex na toaletě v letadle. Není to trestný čin?

 (Profimedia.cz)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Ve filmech mají lidé často sex na toaletách v letadlech. Ráda bych to s přítelem taky zkusila, ale bojím se, že jde možná o trestný čin. Jak to tedy je? Kamila (21)

Miliardář Richard Branson říká, že sex v letadle je snem každého muže. A herec Ralph Fiennes si jednou takhle s pohlednou letuškou dokonce užil (a připravil ji tak o práci)…

Pokud chcete mít sex v letadle na toaletě, počítejte v první řadě s přímo zoufalým nedostatkem místa! Jde určitě o zážitek, po kterém mnoho lidí sní, avšak který si ve většině nakonec rozmyslí. Jde vážně o akrobacii!

Podceňovat neradno ani hygienický aspekt, pořád jde jenom o WC, byť v letadle nemusí nutně připomínat chlév... Pokud jde o zákonnost podobných radovánek, je třeba vést v patrnosti, že letecké společnosti vlastní různé země s různými zákony. Někde vás klidně zatknou za veřejné pohoršení, zvlášť pokud  jste z WC slyšet až do pilotní kabiny.

Velmi na pováženou je pak případné milování v letadle společnosti ze země vyznávající islám, např. Emirates. Tam by sex vykonaný de facto veřejně mohl způsobit velké pozdvižení a vy byste mohli skončit i ve vězení! Praxe ukazuje, že české aerolinky podobné případy obvykle řeší domluvou.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.