Chtěl by se kvůli ní změnit, ale... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. května 2025

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Chtěl by se kvůli ní změnit, ale...

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Zdravím, mám novou přítelkyni, ale poslední dobou nemám moc náladu na sex a přítelkyni to vadí. Jsme spolu cca tři týdny a už párkrát jsme spolu sex měli a relativně bez problému, až na to, že když jsme spolu měli mít sex, tak jsem spíše nechtěl a měl jsem i problém s erekcí nebo problém ji udržet. Nakonec jsme toho nechali, ale nevím, co s tím. Nebylo by to tím, že přítelkyně není atraktivní, právě že je! Tak v čem je problém? (Dan, 24)

Milý Dane, kvalita erekce bývá často spojena také se stresem či psychickou pohodou. Určitě není dobré se do sexu „nutit“, spíš partnerce říct, když se na něj necítíte, a tím se tak i vyvarovat případným problémům s erekcí, které mohou souviset i s únavou.

Mimo to obecně lze na kvalitu erekce doporučit i různé přírodní preparáty:  potraviny bohatých na zinek, dále pak přírodní léčiva, např. maca peruánská, ženšen, kotvičník zemní, jinkgo biloba, goji, tozmarýn, maralí kořen, zázvor, škornice šípolistá a vrbka úzkolistá. 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry