Peprné sms! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Peprné sms!

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Dobrý den,momentálně máme s manželkou strašně složitý vztah.Začalo to tím že manželka odhalila mojí 3 roky starou nevěru.Byl to pouze jeden sex,nikdy nic víc.Žádná láska.Bylo to v době kdy nám to doma po sexuální stránce vůbec nefungovalo.Já jsem pro změnu našel v manželčině telefonu dost peprné sms se dvěmi kolegi z práce.Teď už je to rok a půl,manželka nikoho nemá já také ne.Stále nám to v posteli neklape.Nechce sex,prý ho nepotřebuje.Vůbec nevím co dál.Děkuji za radu (Daniel, 40)

Dobrý den, nelze z vašich řádků jednoznačně určit, proč sex nechce. Nicméně si myslím, že je to těmi nánosy problémů, které jste nevyřešili. Vy jste sice vyřešili důsledky, ale ne příčiny. Ve vašem vtahu je toho tolik špatně, že se to odráží na chuti vaší ženy na sex. Musíte začít řešit to, co je opravdu problém.Osobně se ale domnívám, že budete potřebovat především odbornou pomoc.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.