Koalice řešila, kdo je bezpečnostní hrozbou: Opozice kontrovala cedulemi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Koalice řešila, kdo je bezpečnostní hrozbou: Opozice kontrovala cedulemi

Mimořádná schůze Sněmovny se včera zabývala bezpečnostními hrozbami. K těm se podle vládní koalice řadí názory a chování šéfa hnutí ANO Andreje Babiše (69).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
24. 03. 2024 19:17

Největší hrozbou je zloduch P. Fiala a jeho povedená debil vláda! Všechno to vzniklo velkým podvodem, kterého byl hlavní figurkou, bývalý škodič, lhář a také zloděj, soudce Rychetský! Máme nejhorší a lidmi nevolenou vládu na světě! P. Fiala si to prostě zase vydupal! Milion sem, milion tam, to se neřeší, ale Čapí hnízdo budou řešit do nekonečna! Za A. Babiše stojí lidé, kdo stojí za tebou Fialo? Velké en ono!!

bella.
20. 03. 2024 22:48

Lipavský je strašný bezmozek a celá pětikolka zradila vlastní národ.Přijde mi, že se bojí jeden druhého a tak se chovají, jak stádo!Hlavně nevybočit,aby nebyl na tapetě!
Jděte do háje!
Závidím Slovákům Fica a byla bych ráda, kdyby si návštěvy do Čech jejich puta Čaputa odpustila!
I já mám plné zuby dotačního programu pro " dočasné" skoro občany, kteří přišli s nataženou dlaní z míst 80 % plochy Ukrajiny, kde nepadl výstřel a berou Česko i se svými příbuznými jakou Lourdy.Jsme přeplněni a jako národ touto " inkluzí " zblbneme.Líbil se mi výrok Okamury, že Česko se stalo bankomatem Ukrajiny .
Takže za mě je to jasný.Co je zlého na tom, když představitel hájí zájmy svého národa !To má v popisu práce, vážený Fialo a Pavle!
Klidně do mě!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.