Babiš konečně přiznal, proč nevyhrál souboj o prezidenta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Babiš konečně přiznal, proč nevyhrál souboj o prezidenta!

Když v roce 2023 tehdejší premiér Andrej Babiš (69) oznámil kandidaturu na prezidenta, mnoha lidem spadla brada. Souboj o prezidentské křeslo nakonec prohrál s Petrem Pavlem (62) a až dnes přiznal, proč tomu tak bylo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

safinka59
09. 03. 2024 06:59

Kdysi jsem mluvila s paní ze Slovenska. Bylo to v době, kdy byl zvolen Mečiar. Tenkrát mi řekla, že se o politiku nezajímá, ale volila Mečiara, protože je * fešák *...A kdo volil Pavla ? Všichni ti, kteří se přes deset let snaží odstavit A.B. Babiše o kterém dnes a denně slyšíme urážky o KSČ, které doposud žádný soud oficiálně nepotvrdil, Čapí hnízdo, u kterého doposud nebylo nic potvrzeno, dotace, podvody...
A máte prezidenta generála s podplukovnicí, kteří přísahali věrnost KSČ a Sovětskému svazu. Agenta, který lhal o své minulosti, který prý procitnul z mladické nerozvážnosti ve svých 28 letech...??? Zrovna v 89 roce, kdy došlo v zemi je změně a komunistický režim dostal červenou. To jsou paradoxy, že ? Tento prezident, který byl hrdým stoupencem komunismu dnes vyznamenává, uctívá s klaní se lidem, kteří před zločinným systémem utekli do zahraničí, nebo byli celý život perzekuováni.
Mimochodem, malý skřet, který nedá dohromady bez našeptávačů jedinou větu, neumí pořádně číst a morálně i profesně nezpůsobilý.
A jaký je mezi nimi ten velký rozdíl ?
Andrej Babiš smrdí človečinou !

j.p.toman
08. 02. 2024 16:09

Já jsem myslel, že ho většina národa nechtěla.

hejhej
08. 02. 2024 08:12

Nemohl Babiš vyhrát - předem byl zajištěn Pávek - podvod a ne demokratické volby, stejně jako parlamentní.

Michelin
08. 02. 2024 08:04

Guma nemá motýle a Monike

hejhej
08. 02. 2024 08:13

Michelin: Guma má místo zákonu záchod a místo pojištění postižení - trouba, který neumí ani číst.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.