Z dcery Bočanové už je pořádná kočka! Foto jako důkaz | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Z dcery Bočanové už je pořádná kočka! Foto jako důkaz

Pro herečku Mahulenu Bočanovou (56) je její jediná dcera Márinka (21) vším. Od narození trpí lehčí formou autismu a také epilepsií. Zpočátku se s tím Bočanová těžce srovnávala, ale dnes už je s dceřinou diagnózou smířená a obě holky jsou skvělé parťačky. Z Márinky navíc vyrostla pořádná kočka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Wengrinova
25. 06. 2023 12:29

reagovat na totální sra.čky kdo tady psal odmítám, já se bavím jen s lidmi, které mají IQ vyšší než má houpací kůň.

Mirka Wengrinova
25. 06. 2023 12:27

šíš mária co to zase melete ať má onemocnění jaké chce na fotce a to jsem kreativec a na krásu ženy mám přísný pohled a názor,je to neupravená momentka a konečně někdo kdo to napsal má pravdu, je to krásná dívka. I kdyby měla HIV tak by vám to mělo být jedno, stovky dívek mají různé choroby a nikde se to nepíše.Jen, že je to známá paní Bočanová tak se o ní píše.Český anonymní národ je děsivý, protože papír snese vše. Tak se odpraví anonymně v diskuzi. Tečka.

Iveta Novotná
23. 06. 2023 20:14

Holka je mentálně postižená, krom jiného, to ale se moc s tím Boč.nechlubí, ona pořád říká, že má dcera autismus a LMD, řečeno kulantně, to je ale něco jiného. Krom toho je celý táta, nikoliv máma ,jak někde uvádějí. Dokud to půjde, bude holka doma, pak ji čeká nějaký ústav, možná chráněné bydlení, pokud by byla trošku schopná žít pod dohledem.

AHel
23. 06. 2023 15:51

Připadá mi to velmi nevhodné, je mentálně postižená, tj nemá reálný pohled na svět, je naivní a neumí vyhodnotit situace a vy jí představujete jako krásnou ženu. Ještě jí někdo ublíží. Nemorální.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.