Osobní zkušenost jí otevřela oči: Poullain o eutanazii | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Osobní zkušenost jí otevřela oči: Poullain o eutanazii

Herečka francouzského původu Chantal Poullain (65) v minulosti zažila šok. Její sestra Patricie se totiž v roce 2015 rozhodla podstoupit eutanazii, tedy asistovanou sebevraždu. Jak tento zákrok, který se dělá jen ve vybraných zemích, vnímá dnes?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
18. 04. 2022 20:49

Velmi tomu rozumím, také jsem něco podobného zažila, je to nepřenosná zkušenost a tzv. sytý hladovému nevěří. Byla jsem šokovaná diskusí na toto téma v TV o zneužití. Je mi líto těch lidí, kteří toto říkají, to je tzv. "mlecí" věta jako kolovrátek, protože tím se to smete ze stolu. Prý by lidé kost a kůže se šílenými bolestmi eutanazii nechtěli, kdyby s nimi pracoval psychiatr a dával jim antidepresiva, že by myšlenky na sebevraždu neměli. Byla jsem zkoprněná tímto názorem a ještě teď je mi z toho špatně. My nějak tu svobodu ohýbáme, jak se komu hodí do krámu, pochopitelně v tom hrají podle mě hlavní roli katolické tendence. Jsem zhrozena takovým to přístupem. Hned v každém vidíme hajzla a zločince, to je ubohost...Díky za příspěvek na toto téma.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.