Šťastný Pavel Zedníček: Nečekané setkání s vnučkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Šťastný Pavel Zedníček: Nečekané setkání s vnučkou!

Tohle ukončilo spekulace o tom, jak to mezi sebou mají Pavel Zedníček (71) s vnučkou Amelií Zedníčkovou Pokornou (16). „Nejvíc mě bavily natáčecí dny, které jsem trávila s dědečkem,“ přiznala Amelie. Občas se přijela podívat i její maminka, herečka Lucie Zedníčková (52).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
14. 09. 2021 21:03

Hm, tak šestnástiletý holce od Zedníčka se už říká herečka ? A ta elévka seriálová dokonce říká hercům " kolegové " ?
Je to jen další příbuzná, proto má roli.Co dělá jinak nevím, ale je to šílený, ten šoubýzový relationship !
Taky nevím, jak to, že je Amélie Zedníčková Pokorná, protože Amélie je dcera Vítka Pokorného, tedy je Amélie Pokorná / a teprve na dalším místě si může prskat příjmení po matce.A její matka Lucie Zedníčková od Vítka Pokorného by se taky nepodělala, kdyby byla Pokorná.Tehdy moc extra hvězda nebyla. Tahle 2 příjmení sem přišla po "Sametu " a přijde mi to jako blbá komplikace , ale pro někoho je to snaha vybočit .A když k tomu přidají ještě 2 křestní, tak půl dne vypisují nacionále
To je komédie
Zedníčka já neustojím nikdy - šašek

miroslava13
14. 09. 2021 10:39

jaká vnučka? co to melete? copak Lucie byla jeho dcera? To že jí dal své jméno z něj nedělá tatínka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.