Ukřivděný výstup Meghan: Co nemůže Kate odpustit? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Ukřivděný výstup Meghan: Co nemůže Kate odpustit?

„Když Kate luskne prsty, palác se za ni postaví! Mě nikdo nepodpořil.“ To je podle webu Expres.cz hlavní argument vévodkyně Meghan (38), proč nedokázala situaci v královské rodině strávit. Plná je toho ale očividně pořád.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tryskomys
11. 06. 2020 09:56

Vy s nimi bydlíte,že víte jaká,která osoba je,směšné.

-bello-
10. 06. 2020 23:11

Kate je střední vrstva a aby byla " správnou " vévodkyní, plní protokol jak blbá na 150 %.Tak je snaživá , až trapná!
Emancipovaná Meghan by tam stejně nevydržela, i kdyby se jí občas zastali.Věčně namazaná Camilla a Charles s aférou stejnou co měl Clinton s Lewinskou, mrtvá Diana na stěnách, , Harry , který se podobá podkonímu, královna , která se drží silou vůle a William, který s bráchou moc nepeče , tak tohle je slavná rodina.Jo a zapomněla jsem manžela královny, ale ten je stejně furt v pozadí. Když to tak vezmu, na tak velký palác, strašně málo lidí

Wells
10. 06. 2020 18:49

Já se ty Meghan ani nedivím. Uštvali by jí jako Dianu. Jen ať si tam Kate žije ten svůj falešný život, Megan se snažila dost dlouho, ale čeho je moc toho je příliš.

Ewwa
10. 06. 2020 17:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.