Urážky v Prostřeno: Novoťnák nazve Regínu ožralou krávou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Urážky v Prostřeno: Novoťnák nazve Regínu ožralou krávou!

Při zítřejší poslední večeři se bude hodně bumbat bílé vínko a tak padnou poslední zábrany. Doslova to bouchne mezi bývalým novinářem a někdejší účastnicí reality show VyVolení!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
11. 11. 2016 19:12

Já jsem viděla jen PROSTŘENO v pondělí a nějak mě ten pořad nebral.Novotného nemám ráda i když ho někteří umělci i chválí. U mě je to hovado chlap a tečka.

mpads
11. 11. 2016 18:08

Novotný je e*xot-magor nad vlastním egem bez zábran. Může si podat ruku s Rychtářem na bulváru. Takové lidi preventivně fac*kovat od rána do večera k ponížení vlastního ega.

ivanak
11. 11. 2016 16:07

S tímto člověkem bych se nechtěla nikdy osobně potkat.Snad jsem ještě neviděla tolik veřejného hulváctví,jako v tomto pořadu od Novotného.Být teda Petrem Novotným,tak se tydím za to,jaký jsem vychoval hova­do.Ne­chut­ný,sliz­ký prase,který umí jen urážet lidi a myslí si asi jak je vtipnej a jaký dal pořadu grády.Hnus,že se nestydíte to vysílat!!!!

ararat
11. 11. 2016 15:37


Tam jsou normální akorát dva lidi,to je p.Krampol, a p.Podhurký

mirkazam
11. 11. 2016 14:36

Ten vyžranený hňup Novotný nemá konkurenci...To jeho urážení všech/ovšem pokud je mu vůbec rozumět / stojí opravdu zato.A taky ta jeho garderóba v ušmudlaných slipech kdy v televizi hostil ostatní prostě vyrazila dech.Tím svým hulvátským projevem zastínil všechny ostatní...

rentierskej
11. 11. 2016 13:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.