Poslanci natvrdo rozhodli: O svátcích bude zavřeno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Poslanci natvrdo rozhodli: O svátcích bude zavřeno!

O svátcích žádné nákupy! To už brzy zřejmě budou muset vzít na vědomí zákazníci obchodních řetězců.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ssch
23. 10. 2015 15:09

takový ignoranty jako jste vy a makanik vážně miluju...mám maturitu z obchodky a absolutorium z právní asistence a bohužel jsem byla taky nucená makat za pár šupů za kasou. Ty ženský co tam dělají mají většinou taky dobrý vzdělání, ale tam kde žiju je hodně těžký sehnat lepší práci. Každá druhá má rodinu a dělají šest dní v týdnu práci, kterou by měli zastávat chlapi. Tahají se s bednama těžšíma jak 15 kilo, když ze zákona žena může tahat "jen" desetikilový věci. Tak nevím jak vy, ale mě přijde, že je tady něco hodně špatně...zamyslete se nad sebou, než zase vyblejete nějakou hovadinu jako "měla ses lépe učit..."

antonuis.j
23. 10. 2015 19:04

Přesně to si teď říkám moje kamarádka je ekonom obchodního provozu, s maturitou, a taky seděla nějaký čas za kasou, má i nástavbu a dnes dělá vedoucí celé sítě.. Neznamená to, že kdo je prodavač, je ***amot, to si může naopak jen ***amomt myslet, a ne normální a vzdělaný soudný člověk.

dagmar56
22. 10. 2015 12:36

oprava...dám na to KRK

dagmar56
22. 10. 2015 12:34

Mekanik,jsi pěknej vůl,v marketech makají jak blbý za pár šušňů,včetně svátků,kdy ty si válíš koule doma.
Určitě se válíš celé dny a vyžíráš stát prostřednictvím podpor a nemocenských,na to dám krt

mekanik
23. 10. 2015 10:12

Dagmar jsi kráva jak barák.ne že makaji jak blbí,ale makaji protože jsou blbí a neučili se.to je ten diferenc.ale nemusíš mít obavy na mě neplatíš ani korunu ani stát.asi taktak honem,šup do krámu.máš tam frontu

mekanik
22. 10. 2015 11:43

nas.rat tahněte do práce kuwy líný

kwykalk
22. 10. 2015 12:05

Je vidět že v práci se válíš a nic neděláš tak mlč nevýš co píšeš.

rentierskej
22. 10. 2015 16:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 10. 2015 14:23

mek

kwykalk
22. 10. 2015 11:25

Státní svátky jsou od toho aby občané odpočívali. Je zajímavé, že úředníci mohou být doma (soboty,neděle a svátky) a jejich pracovní nasazení je nad průměrně ohodnocené a politici se válí týden před Vánocema doma aby stihli přípravy na svátky. To i Slovenčtí politici mají rozum a svátky zavřeli a my se tu handrkujem jak neandrtálci.

1pravda1
22. 10. 2015 11:08

A KDY SE KONEČNĚ POSLANCI BUDETE ZABÝVAT TÍM DEBILNÍM POSUNEM ČASU? Nechte letní čas celý rok a je vystaráno, na to stmívání kolem 16cté hodiny není nikdo zvědavý! Mělo to být kvůli úspoře elektřiny v dávných časech, ale výsledek je - že svítíme více, protože nechodíme spát se slepicemi!

kwykalk
22. 10. 2015 11:17

Vy jste zřejmě závislí na nákupech. Změny času jsou bez předmětné, ale zavřít obchoďáky je nutnost. Stejně ve svátek do obchodů chodí lidí jen na procházky a hlavně s dětma po 20 hodině to je podle vás normální??

ivoadler
22. 10. 2015 11:04

Vždy připraven, pardon, otevřen. Něčím takovým, jako je prodejní doba obchodů, by se parlament neměl vůbec zabývat. To hora porodila myš.

rentierskej
22. 10. 2015 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paja149
22. 10. 2015 10:46

A co takhle chodit na procházky do přírody a nakoupit si po svátcích? Vždyť to už je snad závislost na nakupování

1pravda1
22. 10. 2015 10:45

V tom případě by mělo být zavřeno všude, takže benzínky mohou, trafiky, restaurace ano nebo ne? I zaměstnanci restaurace mají právo na volno ale lidé si třeba zrovna o svátcích chtějí zajít do restaurace nebo do kina, kino ano nebo ne, obsluha kina má právo na svátek? Tento zákon je naprosto nedomyšlený!!! V tom případě řekněme, všichni mají právo na odpočinek o st.svátku, nechat jen lékařskou pohotovost. Jenže třeba právě pro obchody s potravinami je to nevýhodné, protože některé zboží se kazí rychle, např. saláty, salámy atd. a tak co se neprodá, mohou vyhodit za dva dny volna např. 6-7. 7.

simeonsimeonovic
22. 10. 2015 07:58

Ježíši marjá, kam budou chodit rodinky na rodinné procházky? Tohle jim udělat,neotevřít jim na svátky všechna nákupní centra. Jinak , jsem zcela jasně PRO uzavření ve svátky. Pokud vím, tak svátky jsou i tak zaměstnancům hrazené. Funguje to tak v Německu, funguje to tak i ve Francii. Proč by to nemělo fungovat u nás? jak řekl jeden francouzský fotbalista, který hrál u nás: Největším problém Česka jsou češi. Proto to nikomu u nás nebude po chuti , lidi se stali otroky konzumu, jsou rozežraní a udivují se , že si nemůžou nakoupit o půlnoci. Bič na čechy v podobě zákazů, příkazů a nařízení, jinak to tu nejde.

kaskada
22. 10. 2015 07:00

A co lidi ve fabrikách?Ti můžou makat pátek,svátek!!!

zemanka01
22. 10. 2015 06:32

Nechápu, proč to teda neplatí pro všechny prodavače. Například pumpaři taky jedou svátky nesvátky. Taky si přece lidi můžou natankovat před svátkama, a neotravovat na čerpačce o svátek. Dělávala jsem na pumpě, takže vím, o čem píšu, a taky bych třeba bývala byla ráda s rodinou, ale musela jet noční o štědrý večer, kdy všichni dlabali vánočního kapra, jen my tam čekali, jestli si náhodou nepřijede někdo natankovat. Takže tenhle zákon je pěkně nespravedlivý. Nejsem proti tomu, aby bylo o svátcích zavčřeno, ale jsem proti tomu, aby to platilo jen pro prodavačky marketů.

dagmar56
22. 10. 2015 14:39

Máš pravdu,benzinky také nemusí být otevře,pokud nejsou soukromé,pro ty platí co si určí majitel,stekně tak jako v jiných obchodech

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.