Kramný je vrah! Policejní ředitel to má za hotovou věc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Kramný je vrah! Policejní ředitel to má za hotovou věc!

Rok a půl od dosud uspokojivě nevyjasněné smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) v egyptské Hurghadě a téměř rok pobytu Petra Kramného (36) za mřížemi. To je bilance, kterou se mohou pochlubit kriminalisté Moravskoslezského kraje. Zatímco se nabízí varianta, že podezřelého soud osvobodí pro nedostatek důkazů, policisté ho budou muset  z vazby propustit a on shrábne mnohamilionové odškodné, krajský policejní ředitel je překvapivě optimistický.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
21. 01. 2015 11:47

od lidi,to mas na mysli ty dva ovcany plus tvoje prizdisracstvi?)))))))))))))

mpads
21. 01. 2015 10:33

Neosvobodí ho. Důkaz je jednoznačný. Zabití elektrickým proudem . Lež mu nevyšla s otravou a nebyla prokázana , že by zapříčinila smrt. Jsou to jen právní tahanice, ale ne osvobozující. Otravu lze způsobit nedopatřením. Smrt el. proudem je však příprava a vyžaduje nástroje a zkušenosti. Zkušenosti, jako elektrikář má..Bilancování je jednoznačné. Kdo lže i vraždí. Lež je taky důkaz.

prroud
21. 01. 2015 10:03

beladono,uz ti tu kdosi vickrat napsal ze jsi blba jak malovany sane v lete­....­....pr­idavam se))))

bella.
21. 01. 2015 11:08

prroud

mě naprosto stačí komentáře u čl. o důchodcích.
Tam jsi dostal celkem slušnou dardu od lidí.Ty všechno víš všechno znáš, ale nějak to pak poskládáš šejdrem a kdo nesouhlasí je tvůj nepřítel

bella.
21. 01. 2015 11:08

opr. mně

ararat
21. 01. 2015 20:21

bella. nebo beladona je jedna a tatáž osoba,příjde mě že se za sebe stydíš co?..na máš tedy fakt za co nevyčítej někomu že všechno zná a ví,sama jsi stejná a nebo horší,opravdu si myslíš že jsi změnila nick že jsi někdo jiný? ty směšná figurko..čemeřice prozatím zmizla a pokud se vrátí tak ji poznám...no uvidíme

bella.
22. 01. 2015 01:49

ararat

svůj nick jsem si změnila z mně známých důvodů, změnu jsem ale veřejně tady ohlásila, nevplížila jsem se sem v přestrojení, tady tvoje výklady tady jsou nesmyslné.

ararat
24. 01. 2015 08:27

ale nepovídej fáááááááááákt?
my víme jaké jsou ony důvody a to je ten,že jsi objevena na jiných servrech a seznamkách,kde naháníš chlapy a aby to nebylo tak do očí bíjící,tak tady jsi jako bella....prostě hlupačka jako ty ani nic jiného nemůže nic lepšího vymyslet,ale jo vlastně jsem zase zapomněla,že jsi byla v kině a v divadle jo jo

bella.
24. 01. 2015 18:56

ararat
dej už pokoj svý sis řekla, tak o co ti jde?
Tohle je už trapárna, jako bys neměla jiný témata.Furt jen hazly, sex, seznamky.

ararat
25. 01. 2015 20:22

tak nedělej trapku

peecek
20. 01. 2015 17:35

Kdy opravdu a uprimně kramnozrůda brečel???
............ když na něj soudkyně uvalila vazbu!

prroud
20. 01. 2015 17:13

Presne jako ty peeceku.....

peecek
20. 01. 2015 15:28

Jedno se musi kramnozrůde priznat, je to dobrej herec.
umí se rozplakat na povel.

mekanik
20. 01. 2015 14:40

ararat ty jsi blbá jak půlnoční kovboj

ararat
20. 01. 2015 19:10

určitě kauboji

prroud
20. 01. 2015 12:03

Pro me to zustava tragedii,dokud se jasne a neprustrelne neprokaze vrazda a vrah.............a na to nejsou a nebudou dukazy,jinak uz bysme je znali.

prroud
20. 01. 2015 12:01

A par hysterek by mohlo okamzite zacit jecet,ze jde o umyslnou vrazdu,trapny!!!

prroud
20. 01. 2015 12:00

Presne to stejny by se mohlo stat komukoliv z nas,jak to nikomu nepreju.

prroud
20. 01. 2015 11:59

Jediny co vime je ze holky jsou mrtvy a on byl pobliz,aby ne,kdyz byl clenem rodiny.Ale co se stalo nevime nikdo a zjevne ani policie ne,ani on sam to totiz nemusi vedet.Ani jestli jde skutecne o vrazdu!!!! Uvedomujete si to?!
Na blby kecy o tom ze umiraly a on jim nepomohl mam jednu stejne dobrou odpoved jako je ono tvrzeni.Kdyz se s rodinou pohadam a mam za to ze je ji zle z jidla ale netusim jak az zle,ze to muze skoncit smrti,protoze nejsem odbornik,sednu si taky k tv a nebudu komunikovat,vykaslu se na ne,paklize jako neznalej nevidim az takovy priznaky ze je to na pohotovost.Pozdeji si to budu samozrejme vycitat. Stejna situace mohla bejt tam a s tou se tezko nekdo pochlubi.Logicky.

prroud
20. 01. 2015 11:52

1pravda1,jako neznalej a neodbornik si muze tvrdit co chce,je to jeho uhel pohledu.Myslim si ze kazdej kdo by prisel o rodinu by byl v soku,moc by si toho z nej a z doby pred nim nepamatoval,nebo vselijak.Lecko si mysli,ze se Kramnyho zastavam,ale neni to tak,zastavam se spravedlnosti.Az se jasne dokaze jze je vrah,budu chtit jeho smrt,do ty doby ale zustavam normalni a nikomu nic spatnyho nepreju.Paklize by byl vrahem a nejsme schopny mu to dokazat,pak je vina na nas,ne na nem.Stejne tak jako kdyz neni vrah a my ho odsoudime na zaklade nasich domnenek.Zase je vina na nas.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.