Psycholog sestavil PROFIL TYPICKÉHO PSYCHOPATA! Jak moc sedí na Rychtáře? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Psycholog sestavil PROFIL TYPICKÉHO PSYCHOPATA! Jak moc sedí na Rychtáře?

Psychopati, kteří trápí a týrají své partnerky jsou si v mnohém podobní stejně jako jejich oběti, které se snadno dostanou do jejich područí, avšak stěží z jejich vlivu uniknou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
06. 05. 2014 15:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
06. 05. 2014 15:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gabcakovamatinka
06. 05. 2014 07:47

Jednak neuměla žít sama, potřebovala ochránce...a za druhé byla to z roka na rok více psychicky nemocná žena. Někoho prostě potřebovala a po Rychtářovi by následoval další a další. I na těch videích z Tv5 blábolí z cesty a nevím jestli bych jí všechno věřila zvlášť pokud byla ve stavu psychozy, pod praškama co mění psychiku, myšlení. popravdě, já si to ani neumím představit, že bych měla takového partnera. Pokud by se nechtěl léčit tak bych ho hnala...Všichni se vozej po Rychtářovi, beru, že ji mohl odvézt do léčebny protože musel vidět, že je mimo...jenže umíte si to představit co by vyváděla? Odešla by zase v puli léčby nebo na revers.... takže já se divim jemu, že to s ní vubec táhl tak dlouho. Já bych nemohla mít denne doma takovéhle excesy, bláboly a starat se o někoho jako o batole. Kdo z vás by to vydžel denně mít doma blábolící, potácející se psychotičku? Ani jeden...

foxlova
06. 05. 2014 08:52

Možná máte pravdu....ale mám otázku? Kdyby Váš partner, byl takto závislý jako Iveta, spolupracovala by jste třeba za zády!!!!!! s nějakým psychologem, aby jste mu pomohla a ten závislý o tom nevěděl?? Nebo by jste říkala, že je v pohodě?? On s ní žil a tohle je pohoda??? Takže co udělal pan Rychtář, proto aby ji pomohl??? ...nebo Vy by jste nosila alkohol svému partnery a dělala jako, že nic že je vše v pohodě??? Myslím, že by měli pana Rychtáře obvidit, ze spolupachatelství na sebevraždě!!! Najít dopis a NIC NEUDĚLAT!!!! ...co by jste dělala Vy, kdyby jste našla dopis na rozloučenou...a byl to Váš milující přítel...jak by jste sama zachovala...napište

rentierskej
06. 05. 2014 15:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
06. 05. 2014 10:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
06. 05. 2014 15:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
06. 05. 2014 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
06. 05. 2014 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
06. 05. 2014 05:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.