Nervové zhroucení maminky v Prostřeno!: Zku*vila jsem to! Vypadám jak dylina, příště budu sedět na p*deli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nervové zhroucení maminky v Prostřeno!: Zku*vila jsem to! Vypadám jak dylina, příště budu sedět na p*deli!

Zatímco ostatní soutěžící čekali poslední páteční večer naprostou pohodu a veselé zakončení gastronomického zápolení, opak je pravdou. Pro pětinásobnou maminku Michaelu (41) se stal závěrečný večer tragickým. Došlo na vodopád slz a stav hraničící se zhroucením.  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

avion
09. 03. 2014 04:21

BOUŠKOVA A VYDRA JEDNOZNAČNĚ KAZÍ POŘAD, TY JEJICH HLOUPÉ KECY, TO UŽ SE FAKT NEDÁ POSLOUCHAT,BOUŠKOVA POŘÁDNĚ NEUMÍ PROMLUVIT, JEN FURT JEČÍ A BLBĚ KECÁ, PROSTĚ HRŮZA A DĚS, OBA DVA CO NEJSPÍŠ PRYČ!!!!!!!

robin5
08. 03. 2014 20:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
08. 03. 2014 09:08

Ano,vypadá jak dylina,slovník žumpskochlévní,děti na ni musí být hrdé.!!!Já mít takovou matku,tak spácham sebevraždu.

darafufajs
07. 03. 2014 18:03

Musim souhlasit s nazorem,ze pani Bouskova a pan Vydra me take odrazuji.Rekla jsem si,ze jestli jeste jednou padne od nich veta tak rulicky do rucky,smejdenicko smejdeni,dobre chutnani a nejake to povidani tak to prepnu a uz nezapnu.Stalo se!!!Bohuzel!Jinak porad prosreno je fajn.

vuhp
07. 03. 2014 11:45

Nevím proč by se měla paní Medřická v hrobě obracet., nevidím, že by pan Vydra hluboce klesl a mám je oba i s paní Bouškovou moc ráda.
Hlavně, že Michaela taktizovala a dávala málo bodů. Co bude zač bylo hned vidět , ted to dokládá i její vyjadřování. No každý jsme nějaký.

namhal
07. 03. 2014 09:39

Pořad jsem viděl jednou a odradily mě reklamy a Vydra s Bouškovou. Paní Medřická se musí v hrobě obracet jak hluboce klesl její syn.

johanka
07. 03. 2014 15:16

Na pořad Prostřeno jsem se přestala dívat ze stejného důvodu - Vydra s paní Bouškovou - to je jedna tragedie..... Jejich projev je tak ubohý, že kazí dojem z celého pořadu. Někdy na mne působí jako z pomocné školy a ty jejich rádoby "vtipné" poznámky se nedají poslouchat

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.