Rodiče Petra K. úpí: Zadržení syna je úplně zruinuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Rodiče Petra K. úpí: Zadržení syna je úplně zruinuje!

Jako vždy, když někdo tráví svůj čas za mřížemi, dotkne se to často nevinných lidí z nejbližšího okolí vězněného. Nejinak tomu je v případě rodičů Petra K., na kterého byla uvalena vazba. Musí totiž za syna platit nemalé dluhy, aby neklesl ještě hlouběji, než se aktuálně nachází.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adeso
28. 02. 2014 14:56

je to docela drzost, jejich famílie je asi pěkně hamižná, mají se toho zbavit aneplatit. Auták se dá koupit jetý za pár litrů a byt najmout. I když ten byt, to bude jen pár tisíc měsíčně, jo leasing bude asi drahý

honza54
28. 02. 2014 11:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
28. 02. 2014 11:51

To je Honzo slozity,nemame hodnoverny informace jestli je na vine,nebo neni.Tak jako kazdej s tou tragedii spojenej,muze,ale nemusi bejt vinnej.Vim toho malo abych si tipnul,navic to co vim,muzou bejt obycejny medi­alni,­neprav­divy,­nebo polopravdivy kecy.Nezbejva nez cekat s cim se oficialne vyrukuje ,az se vyrukuje,a jak to bude dolozeny.......jen si myslim,ze je nedoreseny neci zadrzeni a prakticky jeho financni zniceni,nebo zatizeni tech kdo za nic nemuzou,to by se melo nejak rozumne vyresit.Takovy veci muze preci bud platit k tomu urcena instituce a pak si to nechat splacet zpetne,nebo platby na nutnou dobu zastavit,zmrazit.Je zajimavy,ze banky si fakticky muzou delat co chteji,ale lidi jim jsou nechany na pospas s nasledkem jejich predhozeni exekutorum a totalniho zniceni.

prroud
28. 02. 2014 11:54

Divnej system,ve kterym jednotlivec nemuze nic udelat proti svymu zniceni,ani kdyby chtel,protoze mu v tom je vlastne oficialne braneno!

prroud
28. 02. 2014 11:55

Cisty mafi­ansky­,kri­minal­ni praktiky,jeste navic jen nekomu zlegalizovany,aby si mohl delat s druhejma co chce!

adeso
28. 02. 2014 15:03

ti hrabe, když si nabereš půjčky a nemáš na na placení přijde exekutor.. takových jsou tu desetitisíce a jsou nevinní, ty mafiáne ty jseš ženská, chlapovi je tohle jasný, jen báby jsou takový pipice

prroud
28. 02. 2014 19:13

Dobry vedet adeso co jsi zac,az se bude psat o tobe,abych vedel,ze te nemam litovat..........

adeso
28. 02. 2014 19:33

proude jsem obyčejnej chlap s rodinou a hypotékou a nevím proč by se s námi podobnými mělo zacházet hůř než s obviiněnými a podezřelými z vraždy. Na všechny musí platit stejný metr. Mysli si co chceš, a klidně mu přej- zaplaťbůh že vy nemůžete jako my o ničem v jeho případu rozhodovat. A navíc, až já budu v ***i ne teda pro zločin, tak si budu muset pomoci sám, jako celý život. Nikdy bych nepřipustil aby se v mém dospělém věku o mně starali rodiče a platili mé dluhy. To bych raději žil na ulici. Ale to ty nepochopíš, že je je nějaká čest a hrdost.

prroud
28. 02. 2014 20:02

Ty adeso nic nechapes,co jsem psal o tom,ze jsme vydany bankam a exekutorum na milost a nemilost platilo pro vsechny,jedna vec,druha vec,divis se,kdyz ti nekdo napise ve stejnym tonu,v jakym pises ty,kdyz jasne reknu,ze Kramny muze,ale nemusi bejt vinnej,nevim,proc ze mne delas zastance vrahu a radis mi abych se na nej skladal,a prijde ti normalni,ze kdyz ho seberou a nemuze ne svoji vinou platit,ma prodavat svuj majetek a pak si ho porizovat znovu,kdyby se prokazalo,ze je bez viny.To ti zrejme prijde uplne normalni????Cest a hrdost jsou prima vlastnosti,ale nemyslim si,ze je dobry kvuli nim skoncit na ulici a tim se hrde a cestne znicit,radeji prijmu pomoc kterou vratim jak se postavim na nohy i s urokama,tim moje cest ani hrdost neutrpej. slavnou smuze katze vubec neresim,ta se vyresila uz sama

schmusekatze
28. 02. 2014 19:40

Prosim te ty uz nic nepis !!!Co slovo to perla

adeso
28. 02. 2014 15:01

Jo z gaunerů bychom se měli podělat a normální lidi co celý život makali ať skočí pod vlak

schmusekatze
28. 02. 2014 19:38

adeso

ho.no
28. 02. 2014 22:51

Co je nám do toho.Co si zplodili a vychovali,to mají.Já bych se za takového syna styděl a nevytahoval to na veřejnost!A rodiče Moniky naprosto nechápu,jak po tom všem , co prožili a prožívají,můžou ještě věřit v nevinu zetě?!Ale samozřejmě s nimi velmi soucítím,je to strašné.

adeso
28. 02. 2014 15:00

to je snad normální, že nikdo nebude brát ohledy a odkládat splátky někomu kdo je pravděpodobný vrah, když nedají ani nějaký zásadní odklad, když třeba přijdeš o práci. Já když nezaplatím hypošku, tak mi seberou dům, proč mě jo a jemu hajzlíkovi by neměli,??? uveď jediný důvod. Mají to prodat, a platba za byt likvidační pro ně není. to bude ta blbá kára drahá, tak ať jí nedoplácejí a zruší to. A když protelofonoval blbec majlant, tak ať to za něj zatáhnou.

schmusekatze
28. 02. 2014 19:38

Muzes mne vysvetlit cim premyslis a vis co radeji mi nic nevysvetluj !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.