Znechucená Ilona Csáková (43): "Tenhle svět je nemocný!" Co se jí stalo, že tak mluví? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Znechucená Ilona Csáková (43): "Tenhle svět je nemocný!" Co se jí stalo, že tak mluví?

Zpěvačka a dvojnásobná matka Ilona Csáková (43) už od svých patnácti let musí řešit kila navíc. Od té doby svedla tento boj mnohokrát. Dnes už má na celou věc docela jiný pohled. A také si na současnou společnost vytvořila nelichotivý pohled.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortin
13. 01. 2014 13:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
13. 01. 2014 17:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rastasan
14. 01. 2014 04:57

Pěkně se vám to uráží,když za své názory nenesete odpovědnost.Typicky česká vlastnost.

babapsi
13. 01. 2014 13:40

také je to o tom, když ženská zestárne, navíc není bohatá, tak nemá žádnou cenu ani pro partnera, často ani pro děti, odchovance TV a jimi nastolená měřítka, babičky v prvotním vzhledu už dávnou jsou out, máme blízko k Indii,tam synové starou matku vyženou ven žebrat na ulici, a ona se pak připojí ke stejně postiženým ženám,naše společnost se stále tváří,jak se tu všichni máme dobře! Zajímavé ale je, že tento zkreslující popis daného stavu hodnotí a prezentují ti,kdo se mají velice dobře,často nezasloužení a protekční lidi, kteří se vžít do poměrů méně šťastných neumí ani přiblužně - tito pak vytvářejí zkreslující obraz skutečnosti!

adam.jacques
13. 01. 2014 13:24

Ano proto má silikony, umělé vlasy, řasy, dům s bazénem a auto! Trošku pokrytec, ne?

mrdounberlusconi
13. 01. 2014 17:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rastasan
14. 01. 2014 05:03

Ty jsi ale chlape sprosták.A ohledně té jako vrata.Ty už jsi něco takového viděl?Jestli jo tak nezávidím.

mandat
13. 01. 2014 17:53

Ma dost veci,ale neni spokjena ani stastna.

tarka
13. 01. 2014 18:23

a jak to víš?

rastasan
14. 01. 2014 05:01

Zase takový názor.Je stejně štastná jako my ostatní.

tarka
13. 01. 2014 18:22

tak ona to všechno má, protože na to prostě s manželem finančně mají a chtěli to ne proto, aby byli IN. Ona má na mysli ty, kteří na to prostě nemají a klidně se zadluží, aby za každou cenu dostáli vnucovaným představám této "nemocné společnosti". Ono stejně o nic jiného nejde, než o astronomické finanční zisky těch, kteří tyhle názory různými způsoby vytvářejí.

rastasan
14. 01. 2014 05:00

Proč pokrytec?Silikony a ty další věci má hodně žen.Ale proto že si dovolila říct (a pravdivý)názor tak je ted bita?

pavucinka
13. 01. 2014 12:28

Nepochybně svět je nemocný, ale to byl vždrycky, nyní je jen veš výším stádiu onemocnění. Ale není to diktátem módy. Naopak ta je tedˇ tolerantní, protože se nocí leccos a je možnost výběru co mně sluší a nemusím nosit mini, nebo naopak dlouhé sukně a účes,který mně nesluší. Taky tu byl náhled na ženskou krásu, kdy vysoké a hubené / samá ruka.- samá noha/ byly považovány za šeredy. Taková Magda Vatra, psotava a dcera čarodějnice z románu Waltera Scotta, by dnes pravděpodobně vyhrála nějakou soutěž krásy. Špatné je, že se dělají šablonky a pak se podobá jedna druhé jako vejce vejci/ nebo kraslice?/ To už nemluvím o rozkvětu plastické chirurgie, která zajisté úplně jásá. Ale není to potom nuda?

mariama
13. 01. 2014 13:36

Pro Pavucinku: Nejsem uz nejmladsi a tudiz neco pamatuji..... S naprosto cistym svedomim a sebevedomim mohu potvrdit, ze jsem za ***du nikdy nikde pokladana nebyla a to ziji vice nez polovinu zivota v zapadnich zemich. Proc to tady sdeluji? Protoze jsem vysoka, stihla a nikdy jsem modelkou nebyla. Za svuj zivot jsem slysela stovky komplimentu na mou adresu a v Nemecku (tedy te zapadni casti) ten nejlepsi ze vsech. Jedna tamni dama (stihla, pohledna, sportovni zena kolem padesatky) rekla memu tehdejsimu priteli v me pritomnosti, ze jsem ta nejkrasnejsi zena jakou kdy videla - evidentne nikterak nebylo na skodu a vubec neprekazelo mych 180 cm a mych 61 kg.......;-) Nikdy jsem nehanila zeny male postavy s kily navic, trebaze mely a maji sve nedostatky. Ony naopak se rady do mne "obouvaly" a obcas obouvaji.

mariama
13. 01. 2014 13:40

Pozapomnela jsem doplnit, ze jsem sama noha, sama ruka - tedy dlouhe stihle koncetiny mam a jsem za ne moc rada nebot mi dodavaji na eleganci a etericnosti.

vochomurka
13. 01. 2014 14:21

hlavne, že si spkojná

vochomurka
13. 01. 2014 14:22

sorry spokojná

pilif.99
13. 01. 2014 15:00

Evidentně vám ale chybí mozek, ale když jste spokojená ?!

mariama
13. 01. 2014 20:44

Proc by mi mel chybet mozek? Jen proto, ze mam odvahu se zastat sama sebe a jinych zen s postavou jako ja? Necetla jste prispevek na ktery jsem reagovala? Dotycna psala, ze vysoke, hubene zeny byly driv pokladany za ***dy a z jejiho textu usuzuji, ze tento nazor dale zastava. Nemam rozhodne pocit, ze vysoke, stihle zeny jsou ***dy a nikdy mi nikdo nic takoveho nerekl. Soudim tedy, ze autorka prispevku bude spis typove postavou Ilony Csakove. V mych ocich ma Csakova postavu strasnou a je obhroubla a v obliceji hezka neni. Nicmene, nikdy bych o ni nenapsala, ze je ***da. To jsou opravdu moc silna slova a patri snad jen na adresu nejake pohadkove nestvury.

Jirka1313
13. 01. 2014 21:32

Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit. To říká Ivánek z Mrazíka. A mariama s malým m.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.