Pergnerová zdědila dům: Krutý podraz na strýce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Pergnerová zdědila dům: Krutý podraz na strýce!

Víte, kdo je Jiří Beránek (68)? No přeci karlovarský strýček nejemotivnější moderátorky Terezy Pergnerové (39). A právě on už to nevydržel a musel se svěřit s obrovskou křivdou, kterou mu připravila jeho sestra a Terezina matka Jana. Hlavní roli ještě hraje Pergnerové babička (96) a její dům. Nakonec ještě prozradíme, že babičku aktuálně šoupnuli do důchoďáku a celá polízanice v rodině je vlastně sporem o majetek stařenky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmat
20. 12. 2013 21:22

A ON SI JÍ CHTĚL TOLIK VZÍT S TÍM ZLOMENÝM KRČKEM DOMŮ!

eblanche
20. 12. 2013 08:32

no, říkejte si co chcete, ale podle zákona opravdu mají dědit v 1. řadě děti = matka Terezy a pan Beran. A to rovným dílem, pokud svojí matce nějak neubližovali.
Takže přepsání na Terezu je opravdu podraz /byli vynecháni neopomenutelní dědici/

taurus70
20. 12. 2013 07:48

Tak ano, dům nese její jméno, babi je rozumná, má tam věcné břemeno, spíš mě zaráží ale ta exekuce. Trvalý pobyt má Tereza u mámy. To jsou fakta a taky to, že jí fandím, spadla v době dospívání do sraček ... a co ... ??? Dostala se z toho, moderování jí jde, je určitě živější a zábavnější než třeba Bouček a nebo jiní ... kteří sice žijí poklidným životem, ale profesně jsou o ničem. V naší zemi se krutě trestá to, když někdo jednou ujede. Ona sama bude po zbytek života vidět, kam ji drogy dohnaly, protože syna má z tédoby a není nic těžšího pro mámu, než dětem vysvětlovat svoje propady z mládí. Vzpamatovala se, šla do sebe, "dostala rozum" a snaží se žít spořádaně. Všude kolem, kam se podívám, jsou denně děcka venku sama, rodiče poberou soc. dávky a vysedávají v hospodách, jen mají to výhodu ... jsou anonymní ... děti kradou sladkosti, jídlo, pití .... není možné je postihnout ... tím by se stát a diskutéři měli zabývat a ne tím, že jedna ženská si naštěstí ne až tak pozdě uvědomila, že drogy nejsou správná cesta ... je mi 43 a sama mám děti tři a i když už 2 dospělé, v jejich dospívání jsem se bála právě toho, aby do něčeho podobného nespadly, protože by to byla má zodpovědnost. proto nenadávejte jen na ni ... málokdo z nás byl v pubertě známá osobnost, z málokoho chtěli mít rodiče mediálně známou tvář ... a málokdo měl v tom věku její příjem ... Terezo, máte to těžké, každé jedno Vaše zaškrobrtnutí je hned vididtelné. Nezávidím Vám nic z toho příjemného, co máte a o nepříjemné ani nemluvím. Jsem rozvedenou matkou na malém městě a bohatě mi stačí přehnaná starostlivost mých sousedů a kolegů v práci, kteří káží vodu a pijí víno ... jen ... si myslí, že doma a v tichosti a nikdo nic neví - pokrytci ...

dubler
19. 12. 2013 18:30

Naprosto souhlasím s paní Illis,mám podobnou zkušenost a nevěřím že by věc stála takto.To by to ten strýc přeci řešil právně a ne přes tenhle bezcený plátek,už to je důkaz že to bude jinak a lituju Terezu že má takového strýce.

zeeland
20. 12. 2013 02:14

Příbuzné si člověk nevybírá. A pokud má náhodou tu smůlu a je jen trochu úspěšný, zaručeně se nějaký ten "okradený" člen rodiny najde, který svůj "pravdivý" příběh s radostí vylíčí plátku tohoto typu.
A jakoliv si my myslíme, že jsou tyhle plátky bezcenné, opak je pravdou. Kdyby se určití jedinci nemohli ukájet psaním svých nesnášenlivých výplodů proti všemu a každému , možná by si svoje mindráky vybíjeli jinak.
Zášť, závist, nenávist a vulgarita mě totiž nepřestávají překvapovat v téměř každé diskuzi o článku. Už jste si toho taky všimli?
Možná můžeme být nakonec rádi, že se to odbyde takhle a nikoliv mlácením lidí na ulici.
Tereze držím palce .

illis
19. 12. 2013 17:43

Tohle je věc rodiny a babička Terezy si sama rozhodla , komu nechá svůj domek. Moje babička s dědou také nechali svůj domek jednomu vnukovi, tehdy syn a dcery byly též naštvaní, ale co, prarodiče tak rozhodli a já jsem to respektovala. Jako nejstarší vnučka jsem dostala výbavu, ze které jsem měla radost a to mi stačilo. Je smutné, že to strýc Terezy tahá do médií .

axana
19. 12. 2013 15:51

Fetka holt cejtí, že jí za pár tejdnů prachy dojdou, Chlebeček taky nemaká no a tak se nedivte.

dubler
19. 12. 2013 18:51

Evidentně už léta fetka není, vypadá perfektně a je vidět že je spokojená ale to asi nebude váš případ co axano?

illis
19. 12. 2013 21:17

axana Tu fetku si laskavě odpusťte, Tereza je v pohodě. Není normální připomínat minulost, jsou lidé, kteří mají tuto zkušenost za sebou a já věřím, že právě Tereza na tuto část života není zrovna pyšná. Že je dnes v pořádku dokazuje její nedávné moderování VyVolených na Primě. A to hodně dobře, ruku na srdce, mám velmi dobré komunikativní schopnosti, ale její moderování, to pro mne byla skutečná škola. Tohle Tereza opravdu umí .

smazan_20150109
19. 12. 2013 22:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
19. 12. 2013 14:08

V každé rodině se najde nějaká ***.Ale že Pergnerová má takový podraz zapotřebí, to se jí hodně divím.Peněz má za Vyvolené dost a tímto si kazí image.Rázem se mi zprotivila.Toto udělal i bratr Jandy z Olympiku.Když to dokáží s tímto svědomím žít, tak proč ne? Ale já si myslím, že je za to čeká trest.Já bych to nikdy neudělala.To bych byla raději chudá jako ta kostelní myš.

prroud
19. 12. 2013 13:32

Nereste to,tyhle lidi neznaji svedomi,jenom pozitky,za ty obetujou i vlastni rodice,o pribuznejch nemluve!

smazan_20150109
19. 12. 2013 13:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lipno
19. 12. 2013 12:29

Nezáviďte, i dealeři drog musí z něčeho žít !

prroud
19. 12. 2013 13:30

To jsi na omylu! Dealeri drog se sami dobrovolne vzdavaji svobod a prav poctivejch lidi a patrej postrilet,to je jeste pro tuhle sortu prilis humanni konec!

lipno
19. 12. 2013 18:19

Mýlíš se, kdo jim dával vydělat, Tereza!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.