Děsivé nařčení manžela a otce mrtvých Češek v Egyptě: Lhal o tom, jak Martina (†36) a Klárkou (†8) zemřely? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Děsivé nařčení manžela a otce mrtvých Češek v Egyptě: Lhal o tom, jak Martina (†36) a Klárkou (†8) zemřely?

Jako by nestačilo, že v egyptském letovisku za tragických okolností vyhasly životy matky a dcery z Karviné, ještě se objevují zprávy o tom, že Petr, otec rodiny, mohl podávat lékařům a personálu hotelu nepravdivé informace. Měla opravdu tragédie v Egyptě kriminální pozadí, nebo jde o bujnou fantazii egyptského lékaře a delegáta cestovky, kteří naznačují, že vše mohlo být jinak?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

wyatte
01. 08. 2013 15:48

tak ono, když nemůžete spát, je lepší koukat na obrázky než do zdi, na tom bych zas tak moc divnýho neviděla. Spíš, že ho nezarazilo, že se ani jedna z nich za celou dobu třeba neotočila nebo nezakašlala. Nikdo přece nespí úplně bez nějakých projevů.

radulala
02. 08. 2013 01:28

Přesne!!!!

fandajiri
01. 08. 2013 16:03

Dělá manažera v automobilce tak asi anglicky umí. Že napřed klepal na sousedy je asi normální. Zatřepeš ženou a dcerou a zjistíš že se nehýbají tak asi v šoku zpanikaříš. Spíš mne zaráží chování delegáta, který šíří takové hovadiny do televize. Vyšetřování neskončilo tak má držet pusu. Delegát by měl co nejrychleji dostat jednu výc***u přes hubu a jeho zaměstnavatel by ho měl důtazně upozornit, že tam je jako delegát cestovky a ne agent televize.

modern
01. 08. 2013 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dmdm
01. 08. 2013 14:18

Sama jsem zvědavá ,jaký bude nakonec závěr tohoto smutného příběhu....Ale i na mě to působí celé divně ...,když si představím hotelový pokoj -jeho velikost -byli tam všichni tři,že si ten muž ničeho nevšiml ..a otrava jídlem -to jsou bolesti ,naříkání ,neskutečné zle..kdy má člověk pocit ,že vypustí duši...Tohle je jako nějaký neviditelný jed bez vážnějších projevů,jako by usnuly a už se neprobudily..ta holčička -s těma rukama nahoře-snad mohla mít nějakou předsmrtnou křeč ,či co ..ale fakt jsem zvědavá na závěr ,zatím mi to hlava nebere...

radulala
02. 08. 2013 01:29

Mě též!!!

prroud
01. 08. 2013 13:14

"Počkejme si na výsledky pitvy. Bez nich by nikdo neměl muže, který přišel o dva nejbližší lidi svého života, z ničeho obviňovat…"

Rozumnej zaver,pomluva dokaze nadelat hodne zla.Ovsem tak trosku bych se psychologicky zamyslel nad tim,jestli k ni diky zverejnenejm spekulacim vlastne uz tim padem nedoslo i pres ten rozumnej zaver........

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.