VIP PROSTŘENO u Míši Kudláčkové: Stolování jako za totáče! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

VIP PROSTŘENO u Míši Kudláčkové: Stolování jako za totáče! +VIDEO

Bývalá dětská filmové hvězda Míša Kudláčková (43) se jako hostitelka moc nepředvedla. Nejvíce kritická k jejímu menu byla Vlasta Žehrová. Takovou tragédii ještě nezažila…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

katerina1111
12. 07. 2012 15:57

taky jste se na to dívat ještě nemohla... Bude to teprve dnes večer...

smazan_20150109
12. 07. 2012 10:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
12. 07. 2012 10:44

je pravda, že stylem si hodně škodí, měla by uznat, že rozevláté odbarvené vlasy sluší možná mládí, i když i tomu sluší přirozenost. Ostříhat, nechat si poradit barvu a hlavně změnit to příšerné líčení. Je zvláštní typ a není třeba upozorňovat na ostré rysy obličeje.

fortin
12. 07. 2012 11:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
12. 07. 2012 11:16

no, jestli jí jde o to, aby strašila, pak na to jde dobře

fortin
12. 07. 2012 11:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
12. 07. 2012 17:39

Měl bys zájem o její beranici???

evinka1985
13. 07. 2012 12:50

fakt vám Dáda přijde normální na svůj věk??? a co to oblečení, líčení jako gejša a absolutně otřesný účes??? to fakt nevidíte? normální mi teda k věku přijde Žehrová, byla vkusně oblečená, učesaná i jemně nalíčená. Nálepková chce zastavit holt čas a už to nejde, ale Dáda se křečovitě drží i toho co už je pryč, škoda. Míša je bohužel taková jaká je, bezbotoxová, normálně stárnoucí ženská. asi neměla k vaření pomocnici dceru a kamarádku co chudák musela v potu tváře vařit tři chody jídla

alexa-lexa
12. 07. 2012 09:23

teda tyhle mají zrovna co mluvit o totáči!!Na co si ty "dámy" hrajou??Prý,že je poznala za celý týden,tak mohla menu přizpůsobit!!A čemu jako??Těm jejich mlsnejm hubám,upravenejm plas­tika­ma??Pa­tras­ka se chlubí jakou má doma kuchyň za milion a na vaření si musí pozvat dceru a kama­rádku?­?Při­pada­la mi,že vaří poprvé.Mám ráda pořady o vaření,přes týden prostřeno nesleduju,jelikož se mi nelíbí,jak se tam ti lidi chovají,ale tohle mě zajímalo,jak budou vařit,ale jak známo televize vybírá k sobě takové lidi,aby vždy byl mezi partou někdo,kdo se mezi ně "nehodí",prostě takový,aby se odlišoval.Stejné to bylo i když vařil ten upocenej zkrachovalec,co neplatí dluhy Pomeje,a teď je to to samé mezi slepice,co si říkají celebrity a myslí si,jaké nejsou hvězdy dají "obyčejnou" dětskou hvězdu,no jsem opravdu zvědavá jak televize vybere další "partu".

jity
12. 07. 2012 09:33

Patraska náhodou vařila dobře a už o vaření mluvila dávno. Té to docela věřím i Felix se synem její kuchyni chválili. Ta bývalá dětská hvězda, tam by mi zajímalo co se sebou dělala, když ve 43ti letech vypadá na 80. Jinak mně teda tato sestava nevadí. Že by ze sebe dělaly bůhvíjaké celebrity, to mi zas až tolik nepřijde. Někomu holt se nezavděčí nikdo.

evinka1985
13. 07. 2012 13:11

Hele a to jako osobně znáte Felixe se synem, že to tak tvrdíte a něco jiného je o vaření mluvit a pak vařit. Kde že teda podle vás vzala ty připravené suroviny, které jen házela do hrnce

lillyli
12. 07. 2012 09:20

by měla se sebou něco dělat, vypadá jako ze střelnice. Třeba změnit účes, hlavně barvu vlasů, tolik se nemalovat a oblékat se k jejímu věku a postavě. A Světlana by už tolik neměla řešit mladistvý vzhled a plastickou chirurgii načas zavrhnout. Vypadá jako Joker alias Jack Nicholson.

evinka1985
13. 07. 2012 12:38

no je fakt že ji to teklo všechno z těch děrovaných triček ven! asi holka neumí důstojně stárnout a snaží se dělat pořád rozpustilé děvčátko. to žehrová opravdu vypadala noblesně a to jsou asi stejně staré.

mumla
12. 07. 2012 07:45

1)Proč to Nálepková kritizuje, její úprava stolu je to samý.
2)Co to má s tou hubou, to má nějak přišpendlený za ušima, že vypadá jak v jedný velký křeči?
3)Kudláčková sice vypadá jak vrásčitý strašidlo, ale aspoň není trapnej diblík.
4)Kdo na tenhle pořad kouká fakt kvůli jídlu?

dzery
12. 07. 2012 08:52

abvydavatelstvi
12. 07. 2012 07:29

když se potom pomlouvaji jake má která zařízení a jaké blafy uklohnila a co měla oblečené..... je to dost trapné se takhle předvádět veřejnosti která má většinou o hercích zkreslený dojem.

keiti
12. 07. 2012 07:23

hillaarkaa
12. 07. 2012 06:58

Jak od kolotočů,to dělají asi ty její čáry-máry

266811
12. 07. 2012 05:24

Nerozumím tomu, proč jako za totáče? Celoutu dobu si pamatuji velice dobře. V životě jsm doma neměli igelitové ubrusy a s touto dobou je nemjohu spojovati.Jinak dámy jsou asi velice přežrané a žraly by jenom samé krevety, italskou kuchyni a podobné chujoviny. Každý ná uvařit co má rád a na co se cítí. A vo tom to je.Když už někdo takovou ***vinu vysílá, tak musí počítat i s tím, že někdo v tom dnešním ráji vaří taky skromně.Prostě ne každý si nakrade na vybrané lahůdky. A o takových rádo by umělkyních to platí dvij­násob­."Ce­lebri­ty" z toho bliju, jen když je vidím a slyším. Vy za ně vyadáváte i ty největší štrykuly a pak čekáte lahůdky.

opportunity
12. 07. 2012 10:35

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.