Pavlína Danková o rakovině: Našla jsem si bulku v prsu, ale mamograf nic neodhalil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Pavlína Danková o rakovině: Našla jsem si bulku v prsu, ale mamograf nic neodhalil!

Bývalá reportérka a nyní mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol Pavlína Danková (48) před rokem a půl onemocněla zákeřnou rakovinou prsu. Kdyby ale nebyla tvrdohlavá a neměla obrovské štěstí, kdoví, jak by to dopadlo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
13. 05. 2012 09:11

na to jsi přišel jak? Vždyť právě Ridi to vyvracel, že žádné silikony jeho manželka nemá a ani neměla v úmyslu si je nechat dát. Jednoho dne si prostě našla bulku, tak šla k lékaři.

ochman
13. 05. 2012 12:51

Ježiš ! Tehdy řikal že si před rokem nechala udělat silikony a potom roce následovala kontrola,právě kvůli tomu a tam jí na to přišli..nejdříve se mylně psalo,že si teprve chtěla nechat silikony a přišli jí na to,ale ona už je přitom měla !! Ste nějak špatně informovaná..A Danková měla silikony dávno..

ochman
13. 05. 2012 12:52

a nejsem on !

wanaxa
11. 05. 2016 20:21

Ale vypadáš tak a jsi nějaký ostrý na všechny.

ochman
13. 05. 2012 12:52

a co když to Dankové nenašli právě proto že to kryly ty implantáty ?

ochman
13. 05. 2012 13:03

Exkluzivní rozhovor o manželčině vážné nemoci Ridi poskytl magazínu televize Prima Top Star, který jej odvysílá zítra večer! „Není pravda, že by na to manželka přišla pro to, že by si chtěla udělat nová prsa. Ta má už rok. Je to lež. Bylo jí nějakou dobu nevolno a nahmatala si bulku, proto šla k lékaři,“ říká v rozhovoru Ridi.

ochman
13. 05. 2012 13:05

NEPOCHOPILA STE TO TO !
RIDI ŘEKL ŽE NOVÁ PRSA MÁ UŽ ROK !!

jity
13. 05. 2012 16:56

já jsem ani jednu z těch dam nezkoumala, jestli ty silikony mají. To v Top STAR magazínu na Primě jsem viděla a slyšela jak říká Ridi, že si tu bulku našla jeho paní sama. Že by tam říkal o silikonech to nevím, ale pokud to budou opakovat, tak si to znovu poslechnu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.