Kvůli narozeninám Dary Rolins odložili soud: Rotreklová z toho onemocněla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Kvůli narozeninám Dary Rolins odložili soud: Rotreklová z toho onemocněla!

Zpěvačka Dara Rolins včera slavila na dámské jízdě v italské Veroně své 39. narozeniny. »Oslava« se přitom měla odehrávat v Praze u soudu! Zrovna včera mělo totiž začít nové projednávání případu její loňské tragické autonehody, při které zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl (†63).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sebranka
08. 12. 2011 19:43

Kolik Vám dala Dara, aby byly šířené takové kraviny? Umíte vůbec číst?? Čtete tam snad, že to říkala vdova? Vy ji snad závidíte zabitého manžela, když ji tak pranýřujete.Nebo máte strach, že něco vysoudí a Vy utřete nos?? Jste nesmírně ubohá
a zřejmě i závistivá.
Vdova nikoho nezabila, tak přestaňte psát debility. Nebo, že by to psala ochráňkyně DR, ani bych se nedivila.
Podejte si ruku s Alešem1 - jste oba stejní.

merrylou212
08. 12. 2011 18:59

upřímně - jsem v šoku, vpodstatě se zastáváte ženské ,která někoho zabila a stále nebyla odsouzená, ze soudu si dělá p.rdel a vy ji tu velebíte málem do nebes.Paní Rotreklovou neznám, Vy určitě-co sem píšete, také ne a chtěla bych Vás všechny vidět na jejím místě !!!!!!

ales1
08. 12. 2011 21:56

ono je to ale tak, že Rotrekl se zabil díky své nepozornosti a navíc zničil Darince život, za to by měla Rotreklová platit.

bohatypodnikatel
08. 12. 2011 23:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
08. 12. 2011 23:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joudajoudovy
08. 12. 2011 18:07

ze se s tou rolcickovou murou zabyvate??? Ze ma protekci, je jasne jak facka. Ja bych ji nalozil do prasecaku a odvezl do Horni pri Cope. Tam muze sekat patkami a hazet pulkami. V Cechach na prerostlou dorostenku, uz neni nikdo zvedavy. Trapka uboha. Jeste v 8O.letech bude mit tvaricky jak nemluvne, nastrelene rasy i vlasy a silikony budou stat v pozoru. Pak jeste nafoti eroticke fotky. Darco!!! Jsi bleeeeeee....

ctown
08. 12. 2011 18:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joudajoudovy
08. 12. 2011 19:22

upresnim...,ma pohromade 9, 9.trid zakladni skoly, nic vic, nic min.
A kdyz ji tak obdivujes, nebyl jsi ucasten jejich peveckych vykonu pod zastitou KSC???
http­://www­.las­t.fm­/music­/Dara+­Rolin­s/+i­mages­/17807­093
Prave proto si nechala zmenit jmeno, aby jeji minulost byla tubu. Tak pozdravujte soudruha Husaka.....

bohatypodnikatel
08. 12. 2011 23:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tajna1509
08. 12. 2011 17:19

dejte te holce uz pokoj pani to muze stejne nevrati

lepabrena
08. 12. 2011 16:16

Paní J a n o , vy máte asi místo mozku z piva kostku! To snad není pravda! Jaká závist- zemřel člověk, manžel, otec- a navíc spolu spláceli pokud si matně vzpomínám hypotéku! Gamboška umí teď už jen vystrčit na všechny svou holou zadnici, když už to její mečení se nedá poslouchat. Sama přiznává, že se jinak živit neumí a vydírá kdekoho, že musí živit dítě. Na jedné z akcí měla na sobě šperky za několik miliónů a nyní si koupila za 3 milióny auto- a neměla tu slušnost se s rodinou ani vyrovnat- když už manžela a otce pozůstalým nevrátí. Dceru paní Rotreklové dokonce nedávno známý Dary vyhodil z práce- vzpomínáte? Paní Rotreklové se nedivím, že má nervy- naše soudy soudí stylem, že nařídí jedno jednání za rok nebo dva a takhle se může stát, že vinou soudu bude vše promlčeno a paní Rotreklové zbydou kromě očí pro pláč ještě náklady na svého právníka a soudní poplatky. Nikomu nic zlého nepřeji, ale vám přeji, aby se vám vše zlé, co rozsýváte kolem vrátilo zpět a padlo na vaši hlavu!

j-a-n-a
08. 12. 2011 16:36

Sorry,ale pivo bohužel nepiji.Nějak mi asi uniklo,jaké,že zlo kolem sebe rozsévám,ale to je vedlejší.Jestliže Darina tvrdí,že nic jiného než zpěv neumí,co je na tom špatného??Řekla co je pravda,ať už zpívá jak chce(mimochodem mě se to její zpívání nijak nelíbí),je to její práce.Když si koupí auto za 3 miliony,no tak když na to má,ať si ho koupí! No a že někdo dneska dostane v práci výpověď,to má jako být nějaká křivda??Vždyť to se děje desítkám lidí.Prostě je někdo majitel a ten má právo vyhodit koho chce,tak to prostě dneska chodí!!!No a pokud má p.Rotreklová nervy z toho,že soud moc dlouho trvá,tak ať si ztěžuje na soudy a soudce!!!

ales1
08. 12. 2011 21:57

prachy prachy prachy, to jediné Rotreklovic kanimůry zajímá.

bohatypodnikatel
08. 12. 2011 23:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

j-a-n-a
08. 12. 2011 15:29

Zrovna včera,při sledování pořadu na Primě,kde mluvila Dara,jsem si tak říkala,no Darino,v nejbližších dnech zas bude P.Rotreklová psát do bulváru!!No světe div se,já se nemýlila,je to hned druhý den!!!Už jsem tu několikrát psala,že vím,jaká je to bolest přijít vinou někoho jiného o blízkou osobu. Nikomu smutek neberu,je to kruté a bolestivé,jenže od téhle paní to není upřímné!! Z ní prostě mluví závist a chamtivost!!Proč mele něco o tom,že je odročeno kvůli nějakým narozeninám?? Její právník měl prostě jiné stání,tak to odročili!!! Tahle paní je podle mě, nemocná závistí,jak nedávno dokázala svým tvrzením,že je Dara díky té nehodě ještě víc populární!!! Je to snad Darina,kdo o tom pořád mluví s bulvá­rem???­Néé,n­ení!­!! A nakonec ji ještě uráží a tvrdí o ní,že je rozšklebená!!!!V čem by měla být jako odstrašující případ,to opravdu nechápu,měli by ji snad dát trest smrti?? Závist je opravdu šílená věc a podle mě nemoc!!!!

trkic
08. 12. 2011 16:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jesie
08. 12. 2011 17:32

Hele ty inteligente, proč nadáváš janě za její názor, ona se nikoho slovem nedotkla. To jako podle sebe soudíš druhé ? Já s jejím názorem naprosto souhlasím. Rotreklovic rodina je vztahovačná a zato, že zemřel manžel paní Rotreklové může nemocnice, protože ho nechali ležet na chodbě a nepřišli nato, že má vnitřní krvácení, na následky toho zemřel. Kdyby se mu maximálně věnovali a udělali všechna potřebná vyšetření, tak tady Rotrekl mohl být. Víme jak se dnes v nemocnicích pracuje, zato může paní Rotreklová poděkovat Hegerovi a o to je to smutnější, že Rotrekl byl saniťák. Vdova chce z Dary vyždímat prachy, když už nic jiného a nemůže se smířit s tím, že nedostane ani korunu a ještě bude muset zaplatit soud. Potom jí opravdu zbydou oči pro pláč. Dara ať si za svoje peníze, koupí třeba raketoplán, je to jen a jen její věc a nikomu do toho nic není.

trkic
08. 12. 2011 21:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jesie
08. 12. 2011 22:15

A co jsi ty, ubožák, který neumí nic jiného než urážet druhého za jeho názor, ty máš jediný/á " pravdu" a pokud s tebou nesouhlasím, tak jsem blbka ? To bych musela mít nick trick a já mám oproti tobě, nick pouze jeden. Piš si co chceš hulváte, já svůj názor na Rotreklovic rodinu nezměním, protože oni z toho neštěstí chtějí jenom vytřískat prachy a Darina jim nic nedala, proto ten kolotoč kolem toho. Darina z toho vyvázne s čistým štítem a Rotreklovou z toho klepne, protože se opětovně prokáže, že si to zavinil Rotrekl sám. A ty se z toho třeba pos...

bohatypodnikatel
08. 12. 2011 23:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.