Bicana mine Síň slávy. Syn nedostal dvě minuty...

Bezesporu tam patří, ale zatím se jí nedočká. Pepi Bican letos nebude uveden do Síně slávy. Důvodem není avizovaná absence omluvy za minulost, ale ryze současný problém: tvůrci pondělního Fotbalisty roku odmítli jeho synovi Ivanu Bicanovi (65) poskytnout z přímého přenosu dvě minuty.
„Nejprve jsem s aktem souhlasil, ale pak mě Jiří Vopršal arogantně odmítl s tím, že nechce, aby diváci poslouchali nějaký trapas,“ vysvětloval Bican junior. „Vím, že ani otec by jim nechtěl dělat kašpárka,“ dodal.
V budoucnu by se ale legenda do Síně slávy mohla uvést. „Ovšem pouze v případě, že se pan Pelta (předseda asociace) omluví za své předchůdce a bude souhlasit s finančním odškodněním,“ uvedl Ivan Bican s tím, že jako bohatý člověk požadovanou sumu 200 000 korun okamžitě věnuje na opuštěné děti.
Vedení asociace se sice domnívá, že má právo uvést Bicana do Síně slávy, ale rozhodlo se synovi vyhovět. Kanonýra při slavnostním aktu nahradí Ladislav Novák.